تلفن طراحی بنر
logo-samandehi

چه صاحب یک تجارت نوپا باشید و یا این که برندی قدیمی را مدیریت می کنید ، تبلیغات ، مهم ترین رکن در فروش و موفقیت شماست. از مزایای استفاده از بنر ها در تبلیغات ، افزایش بازدید یا ترافیک آن است. نحوه ی افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از تبلیغات بنری را در ادامه می خوانید.

نحوه افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر

بعد از این که با کاربرد های مختلف بنر آشنا شدید ، باید به دنبال یه وب سایت مناسب جهت تبلیغات باشید. مواردی که در ادامه معرفی می کنیم ، راه های افزایش بازدید از طریق درج بنر می باشد.

افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر

افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر

جست وجوی عبارت تبلیغات بنری
ابتدا عباراتی نظیر تبلیغات بنری ، تبلیغات در سایت و … را جست وجو کنید. میان اولین جست وجو های گوگل یکی از وب سایت ها را انتخاب کنید.

مشاهده ی رتبه ی سایت
TrafficEstimate.com/Alexa.com را در نوار ابزار مرورگر وارد کنید تا بتوانید رتبه سایت را مشاهده کنید. این کار شما را از افزایش ترافیک وب سایتتان با نصب بنر در آن سایت ، مطمئن می کند.

انتخاب نوع بنر
دقت داشته باشید که بعد از انتخاب سایت ، به دنبال طراحی بنر دلخواه خود بروید .برخی از وب سایت ها انواع بنر ها را در سایت درج نمی کنند و برخی سایز های خاصی را برای تبلیغات در نظر میگیرند. با توجه به وب سایتی که قصد دارید تبلیغ در آن قرار بگیرد ، طراحی بنر را انجام دهید.

استفاده از پلن های کوتاه برای نمایش در سایت ها
سایت ها ، پلن های مختلفی برای درج تبلیغات بنری در نظر میگیرند. بعد از طراحی بنر خود ، از پلن های ترجیحا یک ماهه استفاده کنید تا افزایش ترافیک را با استفاده از تبلیغات بنری مشاهده کنید.
موفق باشید.

درباره رضا فراهانی

سید رضا فراهانی هستم ، متولد 21 دی ماه 1368 متولد پایتخت . فارق التحصیل سینمای دیجیتال واحد تدوین و تخصص اصلی در نرم افزار تدوین و تیزر تبلیغاتی ، ادوب پریمیر و ادوب افترافکت و علاقمند به نرم افزار های گرافیکی پیکسلی ادوب فتوشاپ ، ایلوستریتور ، کرول دراو . از سال 92 فعالیت خودم در زمینه گرافیک در فضای مجازی با راه اندازی وب سایت رضاگراف آغاز کرده ام .

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *