تلفن طراحی بنر
logo-samandehi

اهمیت اینکه چه متن یا چه شعار های تبلیغاتی سودآور در طراحی بنر برای نمایش بنر تبلیغاتی خود انتخاب می کنید به حدی است که میتواند یک کمپین تبلیغاتی بزرگ و یا حتی کوچک را به جرات ، با شکست مواجه کند . خیلی افراد به ویژه مدیرانی که برای شروع و سرمایه گذاری در عرصه تبلیغات مجازی پا میگذارند در تکاپو و تفکر به اینکه چه متن یا چه شعاری برای طراحی بنر تبلیغاتی خود انتخاب کند می افتند . امروزه وقتی به تبلیغات با مفهوم از طریق تصاویر ( بنر ) نگاهی می اندازیم پیشرفت شایانی را در بخش های مختلف تاثیر برای موفقیت یک کمپین مشاهده می کنیم که میتوان به متن ، المان ها ، عناصر گرافیکی و حرکات موشن جذاب اشاره داشته باشیم .

اما در این بین همچنان هستند شرکت هایی که با انتخاب متن های پیچیده و طولانی به جای تاثیر مثبت در روند جذب مخاطب ، برعکس عمل کرده و تاثیر منفی در طراحی بنر و نمایش آن می گذارد .

انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

اهمیت انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

برای انتخاب یک متن یا شعار برای درج در تبلیغات کافی است به چند کلمه ی موثر و جذاب فکر کنید ، متن های خود را تا جای ممکن کوتاه کنید و به جای توضیح در مورد خدمات قابل ارائه ، آن را به یک تیتر-عنوان یا شعار 2 الی 3 کلمه ای تبدیل کنید ، این امر نه تنها به ضرر شما نیست بلکه کمک میکند تا بیننده اینترنتی در زمان اندکی که برای مطالعه و مرور یک صفحه می گذارد زمانی را هم صرف مشاهده بنر تبلیغاتی شما کند .

شک نداشته باشید که عوامل متعددی برای موثر بودن یک بنر دخیل هستند ، که امروز تنها یک مورد مهم ( انتخاب متن ) اشاره داشتیم . در آخر مجددا پیشنهاد میکنیم ، استفاده از شعارهای طولانی و کسل کننده به جد بپرهیزید و با اینکار کمک زیادی به جذب مخاطب بنر و افزایش نرخ کلیک تبلیغات خود کنید .

لینک کوتاه مطلب : http://reza-graph.ir/?p=9613

درباره رضا فراهانی

سید رضا فراهانی هستم ، متولد 21 دی ماه 1368 متولد پایتخت . فارق التحصیل سینمای دیجیتال واحد تدوین و تخصص اصلی در نرم افزار تدوین و تیزر تبلیغاتی ، ادوب پریمیر و ادوب افترافکت و علاقمند به نرم افزار های گرافیکی پیکسلی ادوب فتوشاپ ، ایلوستریتور ، کرول دراو . از سال 92 فعالیت خودم در زمینه گرافیک در فضای مجازی با راه اندازی وب سایت رضاگراف آغاز کرده ام .

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *