تلفن طراحی بنر
logo-samandehi

بنر تبلیغاتی جاباما ، و شعار معروف آن روی چشم ما جا دارید ، بنر های محتلفی با مضنون متفاوت در سایت های اینترنتی دیده میشود . خیلی خوب میتوانید در سراسر وب در وب سایت ها روزانه تعداد زیادی بنر تبلیغاتی با طراحی های مختلف در قالب تبلیغات بنری مشاهده کنید . اگر مقالات طراحی بنر ما را دنبال کرده باشید به موضوعات گوناگونی درباره طراحی بنر اشاره کردیم که میتواند در جای خود راهنمای مناسبی برای افرادی که می خواهند به طراحی بنر و یا نمایش تبلیغات بنری در فضای وب بپردازد کمک کند .

بنر تبلیغاتی جاباما

بنر تبلیغاتی جاباما

بنر تبلیغاتی جاباما

روی چشم ما جا دارید ! ،نام شعاری است که وقتی به بنر تبلیغاتی سایت ( جامابا ) نگاهی می اندازیم با برخورد اول با این شعار تبلیغاتی روبروی می شویم . اگر فراموش نکرده باشید چندی پیش در 2 مقاله جداگانه با نام شعارهای تبلیغاتی سودآور انتخاب کنید و اهمیت شعار تبلیغاتی به موضوع مهم و حساس انتخاب شعار تبلیغاتی پرداختیم .

در این بنر شرکت تبلیغ دهنده توانسته با یک شعار مناسب در کنار طراحی خوب بنر ، طرح مناسبی را برای تبلیغ خود انتخاب کند . وب سایت جاباما ، فعالیت خود را در زمینه رزرو تور ، خرید بلیط هواپیما و البته مانور و تمرکز جدی خود در تبلیغات روی رزرو هتل قرار داده است .

بنر سایت جـــابـــامـــا و ویژگی های آن

ویژگی های این بنر ، بنر این شرکت شاید تنها یک نقطه قوت داشته باشد و آن هم شعار تبلیغاتی آن است ، چرا که طراحی بنر در سطح متوسط ، و از لحاظ رنگ بندی کمی ست شده باشه وب سایت شرکت و برند آن است .

پیش بینی می شود با تبلیغات گسترده این معتبر ، و طراحی بنر در این سطح میتواند بازخورد خوبی برای شرکت مربوطه به همراه داشته باشد .

بنر جاباما

بنر جاباما

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

درباره رضا فراهانی

سید رضا فراهانی هستم ، متولد 21 دی ماه 1368 متولد پایتخت . فارق التحصیل سینمای دیجیتال واحد تدوین و تخصص اصلی در نرم افزار تدوین و تیزر تبلیغاتی ، ادوب پریمیر و ادوب افترافکت و علاقمند به نرم افزار های گرافیکی پیکسلی ادوب فتوشاپ ، ایلوستریتور ، کرول دراو . از سال 92 فعالیت خودم در زمینه گرافیک در فضای مجازی با راه اندازی وب سایت رضاگراف آغاز کرده ام .

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *