تلفن طراحی بنر
logo-samandehi

استفاده از رنگ ها برای چشم های خوانندگان همواره خوشایند هستند و راه برقراری ارتباط به مخاطب می باشند. با رنگ بندی مناسب در طراحی بنر ، می توان هدف و مقصود اصلی خود را برای سایرین های لایت یا مشخص کرد . در ادامه ضرورت استفاده از رنگ ها در بنر را می خوانید.

ترکیب رنگ بندی مناسب در طراحی بنر

قبلا ویژگی های بنر ها ی پرکلیک را خواندید. هر یک از رنگ هایی که در یک بنر به کار برده میشود ، یک نوع زبان برای بیان تبلیغات است. با توجه به نوع تبلیغی که مد نظر شماست ، رنگ ها حین طراحی بنر توسط طراح انتخاب میشوند.

ارتباط رنگ ها با موضوع در بنر
زمانی که قصد دارید تبلیغ خاصی را به نمایش بگذارید، مثلا حراج های فصلی بزرگ و یا فرصت های ویژه ای برای خرید محصولاتتان ، از رنگ های محرک استفاده کنید. عمده رنگ ها در طراحی بنر برای این گونه بنر ها ، قرمز ، بنفش ، نارنجی و رنگ های مشابه است.

انتخاب رنگ مطابق با روان شناسی رنگ ها
بسته به موضوع مد نظر شما ، رنگ بندی مناسب در طراحی بنر نیز متفاوت است. اگر قصد تبلیغ وسایل و محصولات مرتبط با کودک را دارید ،طراحی بنر شما باید محیطی ارامش بخش و تلفیقی ار نگ های لطیف و کم رنگ باشد.

استفاده از تضاد در انتخاب رنگ بنر
رنگ بندی مناسب بنر ، صرف هماهنگی بین رنگ ها را شامل نمیشود. اگر محیط بنر تیره است ، به جای انتخاب رنگ های هماهنگ می توان از رنگ های متضاد استفاده کرد. زمینه ی تیره و با متن سفید و یا بالعکس ، می تواند تاثیر بیشتری نسبت به رنگ های نزدیک در طراحی بنر داشته باشد.
با استفاده از رنگ ها ، می توان فرآیند طراحی یک بنر خلاقانه را ساده تر کرد.

درباره رضا فراهانی

سید رضا فراهانی هستم ، متولد 21 دی ماه 1368 متولد پایتخت . فارق التحصیل سینمای دیجیتال واحد تدوین و تخصص اصلی در نرم افزار تدوین و تیزر تبلیغاتی ، ادوب پریمیر و ادوب افترافکت و علاقمند به نرم افزار های گرافیکی پیکسلی ادوب فتوشاپ ، ایلوستریتور ، کرول دراو . از سال 92 فعالیت خودم در زمینه گرافیک در فضای مجازی با راه اندازی وب سایت رضاگراف آغاز کرده ام .

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × یک =