شنبه تا پنجشنبه 9 صبح الی 19 شب ( غیر از ایام تعطیل )

طراحی لوگو

امروز و در دنیای تجارت چه کوچک و چه یک شرکت بزرگ به این باور رسیده اند که برای یک لوگو مختص خود را داشته باشند و برای شناساندن شرکت خود و برندسازی از لوگوی اختصاصی استفاده کنند .


نمونه طراحی لوگو


سفارش طراحی لوگو

طراحی لوگو تایپ آرم نشانه


بیشتر بدانید

طراحی آرم تجاری :

گاها وقتی حرف و صحبت از نماد یک شرکت به گوشمان می رسد شاید تا قبل مشاهده تصویری یا نمایی از آن زیاد برای ما جذابیت و اهمیتی نداشته باشد و به سادگی از کنار گذر کنیم ، اگر چه در این بین کمپانی های بزرگی وجود دارند که با شنیدن عنوان کمپانی به قدرت شمای کلی از آرم تجاری  و میزان اعتماد به آن پی می بریم .

طراحی لوگو های مطرح دنیا

طراحی لوگو های مطرح دنیا

تاریخچه علائم بازرگانی :

در مصر یونان باستان  ، کوزه گران منطقه قدمت علائم تجاری یا بازرگانی را به چیزی حدود 4000 سال گذشته تخمین زده اند که در حدود 2500 سال پیش، چینی ها پرچمدار این عرصه به حساب می آیند و با ترکیب رسم یک نیم دایره توانستند آن را به عنوان نمادی از خود استفاده کنند .

پس از گذشت 12 قرن میلادی از این موضوع، به مرور آرم تجاری پیشرفت رو به رشدی را در خود پیدا کرد و در سال 1363 میلادی به دستور پادشاه انگلستان استفاده از نماد بازرگانی بر روی بسیار از اقلام مورد استفاده برخی صنعتگران اجباری شد .

در حال حاضر و با زندگی تجارت بروز شده جهانی ، چه در بین صنعتگران و تجار برجسته و چه حتی کسب و کارهای کوچک هم خود را مستلزم استفاده از نشانه اختصاصی می دانند .

سبک های طراحی لوگو :

در سایت طراحی بنر رضاگراف ، تولید و طراحی یک لوگو تجاری  در قالب و فرم های متفاوتی صورت می پذیرد که میتوانیم انها را به دسته های زیر تقسیم و به آنها اشاره ای داشته باشیم.

لوگو تایپ :

لوگو تایپ یا با تعریفی دیگر تایپوگرافی نماد را باید جزو اصلی جدا ناشدنی در ساختار و ایده پردازی نشانه ها بدانیم ، چراکه بیش از 90 % علائم شرکت ها در دنیای امروز با این تکنیک طراحی می شوند که در نوع خود توانسته است از لحاظ گیرایی و انتقال درک درستی از مفهوم برند شرکت ، بالابردن جذابیت نشانه و علاقمندی مخطبان به اینگونه طراحی ها اشاره نمود .

با مثالی تصویری شما را با این نوع سبک از نشانه تایپوگرافی که به لوگو تایپ نام گذاری شده اند آشنا خواهیم کرد ، که در نمونه زیر تمرکز اصلی بر روی یک دسته خاص از آرم های ایرانی می باشد .

نمونه طراحی لوگو تایپ های ایرانی

نمونه طراحی لوگو تایپ های ایرانی

طراحی لوگو شکل یا هندسی :

این دسته از آرم ها را باید جزو قدیمی ترین نوع علائم بازرگانی بدانیم که با گذشت هزاران سال از به وجود آمدن نماد ، همواره از جزو اصلی ترین نوع ساختار برای تشکیل یک آرم صنعتی و بازرگانی به حساب می آیند .

وقتی بحث و گفتگو بر سر بوجود آوردن یک برند بر زبان طراحان و مدیران تولید کننده جاری می شود، مهمترین قسمت آن نشانه ای متناسب با شرکت یا کمپانی مربوطه و پیاده سازی محتوایی واقع گرایانه از اهداف برند تشکیل می دهد .

اشکال هندسی یکی از مهمترین عوامل تولید و اجرای یک نماد برای تشخیص هرچه بهتر جهت تاثیر گذاری بیشتر، شناساندن و درک بهتر بیننده از برند کمپانی شما استفاده می شود ، که کافی ست با ترکیبی از اشکال هندسی و با کنار هم قرار دادن با رعایت استاندارد های برندینگ و نمادسازی ترسیم خوبی از علائم ایجاد کرده و ماموریتی که تجارت شما در برابر ارائه خدمات منحصر به فرد در قبال مردم دارد را در یک نماد ، نشانه و یا آرم اختصاصی بگنجانید.


ویدیو طراحی آرم

آخرین مقالات تخصصی وتخفیف ها را در ایمیل خود دریافت کنید

آخرین مقالات تخصصی وتخفیف ها را در ایمیل خود دریافت کنید

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد