تلفن طراحی بنر
logo-samandehi

طراحی کاور آهنگ

کاور آهنگ


سفارش کاور آهنگ


نمونه کاور آهنگ


مراحل سفارش کاور موزیک


طراحی کاور آهنگ :

خوشحاليم از اينکه بتونيم خدمت گذار خوبي براي شما باشيم و از اينکه سامانه طراحي بنر رضاگراف را براي طراحي خودتون انتخاب کرده ايد بسيار از شما سپاسگذاريم ، همين که امروز وسواس زيادي رو براي براي داشتن يک طرح خوب و مدرن رو در بين خوانندگان محترم ميبينيم بيشتر به حساس بودن اين موضوع پي مي بريم ، چرا که براي اثر بخش شدن يک اثر ( يک قطعه موسيقي ) و گنجاندن آن بر دل مخاطبان با دقت و باهوش امروزي عوامل مختلفي دخيل و دست به دست هم ميدهند .

در کنار اهميت بخشيدن به ترانه ، موسيقي و حتي ضبط يک اثر ، براي نمايش زحمات گاها چند روزه يا چند ماهه ، مطمئنا به يک عکس موسيقي يا تصويري جذاب و مرتبط با موضوع يا حس ترانه و موسيقي احتياج پيدا خواهيد کرد که بتوانيد از آن به عنوان ويتريني برجسته جهت نمايش زحمات خود استفاده کنيد .

کاور آهنگ با طراحی متمایز :

هر طرح ، با توجه به سبک و حس موزیک متفاوت مي باشد ، در برخي مواقع طرح و ساختار آن بر اساس در خواست هنرمند ( خواننده )  انجام مي پذيرد .

لازم به ذکر است ، رضاگراف با تحقيق و تجربه در شناخت ديد اوليه مخاطبان موسيقي کشور ، موارد بسياري را در طراحی عکس کاور  شما در نظر خواهد گرفت .

ما از متن هاي شکيل ، گاهي با ساختاري مدرن ، گاهي هم با سبک هاي سنتي و خاص استفاده ميکنيم .

جدا از متون خلاقانه ، ما براي کاور آهنگ شما تم يا فضاسازي هاي کاملا الهام بخش و فانتزي طراحي خواهيم کرد ، که بر اساس آن تصوير شما مطابق با سبک و حس ترانه ،در يک فضاي کاملا متفاوت و جذاب قرار خواهد گرفت ، که اين مسئله به مخاطب کمک ميکند تا با تصوير شما ارتباط نزديک تري برقرار کند .

پيشنهاد ميکنم بعد از خواندن نکات قبل از سفارش طراحي کاور خود ، فرصت رو غنيمت بشماريد همچنان در تيتر کاورها جذاب موسيقي قرار بگيريد .

نحوه سفارش کاور :

نام هنرمند ، نام آهنگ و همچنين در صورت نياز نام آهنگ سازي ، ترانه سرا ، تنظيم کننده و ...

اگر ميخواهيد داخل کاور از تصوير خود استفاده شود ، در بخش ثبت سفارش طراحي  ، ترجيحا يک تصوير استاندارد و متناسب براي پياده سازي در کاور آهنگ خود براي ما ارسال بفرماييد .

 پيشنهاد ميکنيم ، هرگونه ذهنيت و مقايسه طرح کاور را با نمونه هاي ذهني خود را فراموش کنيد ، چون طرح شما با توجه به حس ، تصوير و ... مختص به خود طراحي ميشود به همين دليل طرح ها  به هيچ عنوان قابل مقايسه نخواهند بود ، در هر صورت اگر باز هم اسرار به مقايسه و الگو برداري و يا حتي اگر طرح خاصي نظر شما جلب کرده باشد ، کافي است براي ما طرح نمونه اي مد نظر را ارسال کنيد تا ما بر اساس طرح دلخواه شما کاور آهنگ را طراحي کنيم .

اطلاعات تماس خود حتما براي ما ارسال کنيد ( جهت هماهنگي هاي سايت رضاگراف با شما )


مقالات طراحی بنر - مقالات طراحی کارت ویزیت