تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
آیا طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف انجام میشود ؟

طراحی کاتالوگ با تحقیق از هدف ، یک مورد کلیدی که قبل چاپ کاتالوگ و حتی قبل از طراحی کاتالوگ می بایست انجام شود . طی چند ماه گذشته با ارائه مقالات طراحی کاتالوگ به موضوعات مختلفی پرداختیم ، از ریز و درشت نکات در طراحی کاتالوگ اشاره کردیم . حتی در لا به لای این موضوعات گریزی به اهمیت دادن به بازار مخاطب هدف زده ایم و گفتیم که طراحی بروشور یا کاتالوگ یا حتی طرح هایی مانند طراحی کارت ویزیت و بنر بر چه اساسی طراحی و چاپ می شوند . آیا اصلا به این موضع اهمیت می دهید یا خیر ؟

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

چند موضوع چاپی وجود دارند که قطعا پیش از هر چیزی باید برای آن ها برنامه ریزی داشته باشید . جدا از طراحی بنر اینترنتی مانند گیف و فلش و تا حدودی کارت ویزیت . اما برای طراحی بروشور ، کاتالوگ ، تراکت و … که مستقیما با مشتری و مصرف کننده طرف هستید . حتما باید یک برنامه جامع و هدف روی مخاطب خاص خود داشته باشید ، برنامه ریزی کنید ، نیاز مشتریان را پیدا کنید و پس از آن به طراحی کاتالوگ و بروشور و چاپ آن بپردازید .

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

تحقیق و بررسی پیش از طراحی کاتالوگ یک عامل مهم و ویژه است با اینکار شما به خوبی میتواند کاتالوگ منحصر به فردی داشته باشید و در نتیجه بازدهی بالایی برای شما همراه داشته باشد .

طراحی کاتالوگ با توجه به سلیقه مشتری

بطور مثال شما یک تولید کننده تولیدات لوازم ارایشی و بهداشتی هستید و میخواهید برای برند و معرفی محصول یک کاتالوگ طراحی و چاپ کنید . قبل از هرچیز باید تحقیق کنید که بیشتر مشتریان به چه چیزی بیشتر از مورد دیگری نیاز دارند و یا بیشتر از چه محصولی استفاده می کنند . با اینکار شما از بین محصولات متعدد بخشی مهمی از طراحی کاتالوگ را به آن محصول بپردازید و در کاتالوگ جایگاه نمایشی مناسبی برای آن قرار دهید . این کار علاوه جلب توجه بیشتر ، بخوبی میتواند روی مشتریان هدف تاثیر گذارد باشد و آن را به خریدار مستقیم تبدیل کند . در کنا میتوانید به معرفی کوتاه شرکت ، محصولات دیگر و … بپردازید .

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *