تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
آیا طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف انجام میشود ؟
تحولات طراحی لوگو سال 2017
تحولات طراحی لوگو سال ۲۰۱۷ !
مهر ۱۵, ۱۳۹۵
کیفیت در طراحی لوگو
افزایش برد کیفیت در طراحی لوگو
مهر ۱۸, ۱۳۹۵

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

طراحی کاتالوگ با تحقیق از هدف ، یک مورد کلیدی که قبل چاپ کاتالوگ و حتی قبل از طراحی کاتالوگ می بایست انجام شود . طی چند ماه گذشته با ارائه مقالات طراحی کاتالوگ به موضوعات مختلفی پرداختیم ، از ریز و درشت نکات در طراحی کاتالوگ اشاره کردیم . حتی در لا به لای این موضوعات گریزی به اهمیت دادن به بازار مخاطب هدف زده ایم و گفتیم که طراحی بروشور یا کاتالوگ یا حتی طرح هایی مانند طراحی کارت ویزیت و بنر بر چه اساسی طراحی و چاپ می شوند . آیا اصلا به این موضع اهمیت می دهید یا خیر ؟

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

چند موضوع چاپی وجود دارند که قطعا پیش از هر چیزی باید برای آن ها برنامه ریزی داشته باشید . جدا از طراحی بنر اینترنتی مانند گیف و فلش و تا حدودی کارت ویزیت . اما برای طراحی بروشور ، کاتالوگ ، تراکت و … که مستقیما با مشتری و مصرف کننده طرف هستید . حتما باید یک برنامه جامع و هدف روی مخاطب خاص خود داشته باشید ، برنامه ریزی کنید ، نیاز مشتریان را پیدا کنید و پس از آن به طراحی کاتالوگ و بروشور و چاپ آن بپردازید .

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار

تحقیق و بررسی پیش از طراحی کاتالوگ یک عامل مهم و ویژه است با اینکار شما به خوبی میتواند کاتالوگ منحصر به فردی داشته باشید و در نتیجه بازدهی بالایی برای شما همراه داشته باشد .

طراحی کاتالوگ با توجه به سلیقه مشتری

بطور مثال شما یک تولید کننده تولیدات لوازم ارایشی و بهداشتی هستید و میخواهید برای برند و معرفی محصول یک کاتالوگ طراحی و چاپ کنید . قبل از هرچیز باید تحقیق کنید که بیشتر مشتریان به چه چیزی بیشتر از مورد دیگری نیاز دارند و یا بیشتر از چه محصولی استفاده می کنند . با اینکار شما از بین محصولات متعدد بخشی مهمی از طراحی کاتالوگ را به آن محصول بپردازید و در کاتالوگ جایگاه نمایشی مناسبی برای آن قرار دهید . این کار علاوه جلب توجه بیشتر ، بخوبی میتواند روی مشتریان هدف تاثیر گذارد باشد و آن را به خریدار مستقیم تبدیل کند . در کنا میتوانید به معرفی کوتاه شرکت ، محصولات دیگر و … بپردازید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *