تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
اهمیت انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی | متن بنر تبلیغاتی
تفاوت نمونه بروشور داخلی با خارجی
تفاوت نمونه بروشور داخلی با خارجی
تیر ۳۱, ۱۳۹۵
اشتباهات رایج هنگام سفارش بنر
اشتباهات رایج هنگام سفارش طراحی بنر
مرداد ۲, ۱۳۹۵
نمایش همه

متن بنر تبلیغاتی

متن بنر تبلیغاتی

متن بنر تبلیغاتی

متن بنر تبلیغاتی و میزان اثر بخشی آن در طراحی

اهمیت اینکه چه متن یا چه شعار های تبلیغاتی سودآور در طراحی بنر برای نمایش طرح خود انتخاب می کنید به حدی است که میتواند یک کمپین تبلیغاتی بزرگ و یا حتی کوچک را با اتخلاف زیادی ، با شکست و یا پیروزی مواجه کنید . خیلی افراد به ویژه مدیرانی که برای شروع و سرمایه گذاری در عرصه تبلیغات مجازی پا میگذارند در تکاپو و تفکر به اینکه چه متن یا چه شعاری برای طراحی بنر تبلیغاتی خود انتخاب کنند می افتند . امروزه وقتی به تبلیغات با مفهوم از طریق تصاویر یا همان تبلیغات بنری اینترنتی نگاهی می اندازیم پیشرفت شایانی را در بخش های مختلف و تاثیر آن برای موفقیت یک کمپین مشاهده می کنیم که میتوان به متن ، المان ها ، عناصر گرافیکی و حرکات موشن جذاب استفاده شده در آن اشاره داشته باشیم .

اما در این بین همچنان هستند شرکت هایی که برای تبلیغ و نمایش آگهی خود از متن های پیچیده و طولانی استفاده می کنند و با این کار به جای تاثیر مثبت در روند جذب مخاطب ، بر عکس و در جهت مخالف عمل کرده و تاثیر منفی در طراحی بنر و نمایش آن می گذارد .

انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

اهمیت انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

برای انتخاب یک متن یا شعار برای درج در تبلیغات کافی است به چند کلمه ی موثر و جذاب فکر کنید ، متن های خود را تا جایی که امکان دارد کوتاه و مختصر ذکر کنید و به جای توضیح در مورد خدمات قابل ارائه ، آن را به یک تیتر – عنوان یا شعار ۲ الی ۳ کلمه ای تبدیل کنید ، این امر نه تنها به ضرر شما نیست بلکه کمک میکند تا بیننده ای که در سایت های اینترنتی طرح شما را مشاهده میکند در زمان اندکی که برای مطالعه و مرور یک صفحه می گذارد زمانی را هم صرف مشاهده بنر تبلیغاتی شما کند که این امر مستلزم ایجاد یک طرح جذاب و متن تبلیغاتی مناسب است .

عوامل متعددی برای موثر بودن یک طرح و آگهی تبلیغاتی دخیل هستند ، که امروز تنها به یک مورد مهم ( انتخاب متن ) اشاره داشتیم . در آخر مجددا پیشنهاد میکنیم ، استفاده از شعارهای طولانی و کسل کننده به جد بپرهیزید و با اینکار کمک زیادی به جذب مخاطب banner و افزایش نرخ کلیک تبلیغات خود کنید .

توجه به این نکته که ، امروزه کاربران زمان زیادی را صرف مشاهده ی طرح های تبلیغاتی نمیکنند و این مساله کار برای ثبت یک آگهی پر بیننده بیش از پیش دشوار می کند . در این راستا توجه به نکاتی در وب سایت رضاگراف و در حوزه تبلیغات اینترنتی ذکر می شود میتواند کمک خوبی برای افزایش جذابیت و استاندارد های جذب مخاطب در طرح شما داشته باشد .

لینک کوتاه مطلب : https://reza-graph.ir/?p=9613

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *