تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
برترین مقالات طراحی دی ماه 95
تخفیف ویژه طراحی بنر 2تا6 بهمن
تخفیف ویژه طراحی مخصوص مشتریان وفادار
بهمن ۲, ۱۳۹۵
بروشور های خلاق
بروشور های خلاق و خیره کننده
بهمن ۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵

برترین مقالات طراحی دی ماه 95

برترین مقالات طراحی دی ماه 95

برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵ ، در ماه گذشته ( دی ماه ) مقالات اختصاصی مختلفی در موضوعات متفاوت در زمینه طراحی در رضاگراف به اشتراک گذاشته شد . در تک تک این مطالب به نوعی سعی بر آن شده تا با چالش های پیش رو در امر تبلیغات و سفارش طراحی در زمینه های مختلف پرداخته شود . که نتیجه آن داشتن یک تبلیغات مدرن در سطح فضای مجازی و جامعه اطراف شاهد باشیم .

برترین مقالات طراحی دی ماه 95

برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵

برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵

در دی ماه گذشته ۲۳ مطلب تولید شده و به اشتراک گذاشته شده ، از این تعداد سهم بیشتر در بحث طراحی کارت ویزیت ، سپس طراحی لوگو و طراحی بنر بوده است . که هرکدام ۴ مطلب رو به خود اختصاص داده است . که در این بین مقالات دیگر هم در موضوعاتی مثل طراحی موشن گرافیک ، کاتالوگ و بروشور دیده می شود.

مقالات برگزیده طراحی بنر 

مقالات برگزیده طراحی لوگو

مقالات برگزیده طراحی کارت ویزیت

و مقالات دیگری که به امر موشن گرافیک ، کاتالوگ ، بروشور و … پرداخته شد .

کاتالوگ مبلمان یکی از برجسته ترین مطلب ها در این زمینه بود که با توضیحات جامع و کامل در زمینه طراحی کاتالوگ با موضوع مبلمان کمک خوبی برای افرادی ست که میخواهند در این زمینه بروشور یا کاتالوگ Design کنند .

البته که در این ماه در رضاگراف بخش جدیدی راه اندازی شد که در آن به آموزش فتوشاپ پرداخته می شود و با قرار دادن مطالب آموزشی نرم افزار فتوشاپ ، تلاش بر آن می شود که افراد و کاربران تازه وارد و مشتاق به یادگیری این نرم افزار قدرتمند را با ابزارهای مختلف آشنا کند .

نتیجه گیری :

عناوینی که در بالا برای شما ذکر شد ، برترین های دی ماه بودند ، در صورتی تمایل دارید مطالب کامل این ما را دنبال کنید به اینجا ( دسامبر ۲۰۱۶ ) مراجعه کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *