تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
برترین مقالات طراحی دی ماه 95
تخفیف ویژه طراحی بنر 2تا6 بهمن
تخفیف ویژه طراحی مخصوص مشتریان وفادار
بهمن ۲, ۱۳۹۵
بروشور های خلاق
بروشور های خلاق و خیره کننده
بهمن ۶, ۱۳۹۵
نمایش همه
برترین مقالات طراحی دی ماه 95

برترین مقالات طراحی دی ماه 95

برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵ ، در ماه گذشته ( دی ماه ) مقالات اختصاصی مختلفی در موضوعات متفاوت در زمینه طراحی در رضاگراف به اشتراک گذاشته شد . در تک تک این مطالب به نوعی سعی بر آن شده تا با چالش های پیش رو در امر تبلیغات و سفارش طراحی در زمینه های مختلف پرداخته شود . که نتیجه آن داشتن یک تبلیغات مدرن در سطح فضای مجازی و جامعه اطراف شاهد باشیم .

برترین مقالات طراحی دی ماه 95

برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵

برترین مقالات طراحی دی ماه ۹۵

در دی ماه گذشته ۲۳ مطلب تولید شده و به اشتراک گذاشته شده ، از این تعداد سهم بیشتر در بحث طراحی کارت ویزیت ، سپس طراحی لوگو و طراحی بنر بوده است . که هرکدام ۴ مطلب رو به خود اختصاص داده است . که در این بین مقالات دیگر هم در موضوعاتی مثل طراحی موشن گرافیک ، کاتالوگ و بروشور دیده می شود.

مقالات برگزیده طراحی بنر 

مقالات برگزیده طراحی لوگو

مقالات برگزیده طراحی کارت ویزیت

و مقالات دیگری که به امر موشن گرافیک ، کاتالوگ ، بروشور و … پرداخته شد .

کاتالوگ مبلمان یکی از برجسته ترین مطلب ها در این زمینه بود که با توضیحات جامع و کامل در زمینه طراحی کاتالوگ با موضوع مبلمان کمک خوبی برای افرادی ست که میخواهند در این زمینه بروشور یا کاتالوگ Design کنند .

البته که در این ماه در رضاگراف بخش جدیدی راه اندازی شد که در آن به آموزش فتوشاپ پرداخته می شود و با قرار دادن مطالب آموزشی نرم افزار فتوشاپ ، تلاش بر آن می شود که افراد و کاربران تازه وارد و مشتاق به یادگیری این نرم افزار قدرتمند را با ابزارهای مختلف آشنا کند .

نتیجه گیری :

عناوینی که در بالا برای شما ذکر شد ، برترین های دی ماه بودند ، در صورتی تمایل دارید مطالب کامل این ما را دنبال کنید به اینجا ( دسامبر ۲۰۱۶ ) مراجعه کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *