تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
بروشور های خلاق ی که چشم هر بیننده ای را خیره میکند

بروشور های خلاق ، جزو دسته طراحی بروشور ی هستند که شاید کمتر در کشور مان بتوانیم آن را مشاهده کنیم . بنا به دلایل متفاوت کمتر شرکتی در کشورمان ریسک این موضوع را میپذیرد که هزینه زیادی صرف کند و منتظر نتیجه گرفتن  جبران هزینه بالای تبلیغات خود باشد . شاید این یکی از موارد جدی برای صاحبان کسب و کار و تولید کننده ها باشد که کمتر برای طراحی بروشور و یا طراحی کاتالوگ خود هزینه می کنند . در پی آن وقتی استقبال خوبی از طرح های خلاق نشود ، به طور طبیعی کمتر شاهد اینگونه تبلیغات خلاق و جذاب در سطح جامعه خواهیم بود .

بروشور های خلاق

بروشور های خلاق

بروشور های خلاق ( سطح یک )

عامیانه ترین نوع چاپ در کشور به چند دسته کاغذ تقسیم می شود که با توجه به استقبال کسب و کارها در قالب فرم عمومی مورد استفاده قرار میگیرد . اما چرا نباید برای هدف خود ریسک انجام دهیم ، ریسکی که شاید در پی آن پیروزی بزرگی همراه باشد ! .

خیلی ها بر این باور هستند که در کشور مان توانایی ایجاد طرح های خلاقانه چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ چاپ وجود ندارد ، پباید با اطمینان اشاره کنیم که توانیم ایجاد چنین طرح های جذابی وجود دارد اما کمتر در جامعه تبلیغاتی کشور شاهد آن هستیم و آن هم بدلیل صرف هزینه زیاد برای طراحی بروشور و کاتالوگ در این سطح می باشد . که همین امر باعث کمتر دیده شدن آگهی های چاپی این چنین در اطراف خود می شود .

چاپ و طراحی بروشور های خلاق

از دو جهت باید به این نوع Borchure نگاه کرد ، از جهتی در مرحله اول به طراحی بروشور ، که باید مواردی تکنیکی در لحاظ شود و جهت نوع پیاده سازی و انتخاب جنس و فرم چاپی Brochure که این دو در کنار هم تشکیل دهنده ی کار خلاقانه و خیره کننده برای مشتریان شما و حتی مصرف کننده گان شما می شود .

نمونه بروشور خلاق

طراحی بروشور های خلاق

طراحی بروشور های خلاق

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *