تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
بهترین سایز تبلیغات بنری کدام است ؟ 4 ، 6 و یا 15 سایز بنر تبلیغاتی !

بهترین سایز تبلیغات بنری کدام است ؟ 

وقتی شاهد تعداد زیادی از سایز بنر تبلیغاتی برای نمایش تحت وب هستیم ، خالی از لطف نیست که در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنیم . شاید با مرور و بررسی این مبحث در تبلیغات اینترنتی خود با نگرش متفاوت تری اقدام کنیم و در پی نتیجه موثر تری دریافت کنیم . هر چند برای گرفتن یک نتیجه موثر می بایست در کنار رعایت اصول و استاندارد های مختلفی که برخی از آن ها را در > آموزش طراحی بنر اشاره کرده ایم انجام شود .

با این حال نقش مهم ابعاد در طراحی بنر جهت تبلیغات آنلاین بسیار مهم و کلیدی می باشد .

آیا الزامی برای استفاده از تمام سایزهای بنر وجود دارد ؟

پاسخ صد در صدی برای این سوال وجود ندارد اما این مسئله به عوامل زیادی بستگی دارد . اینکه شما برای تبلیغات خود چه میزان بودجه تبلیغاتی در نظر گرفته اید . اهداف تبلیغاتی شما چیست ، ایا از طریق نمایش آگهی میخواهید برندسازی انجام دهید یا صرفا فروش محصولات خود . البته به نوعی این دو باهم مرتبط هستند و میتواند هر دو هدف به صورت متعادل از طریق بنر به مخاطب انتقال دهید . با این حال اگر شما با هدف برندسازی وارد بازار تبلیغات شده اید طبیعاتا به صرف بودجه و زمان زیادی احتیاج و استفاده از تمام سایزهای استاندارد و در کنار تبلیغات در سایت های پربازدید را به شما پیشنهاد میکنیم .

اما در صورتی بودجه محدودی دارید و در شروع راه هستید باید بصورت بهینه تری از سایزهای Banner استفاده کنید . بطور میانگین ۴ الی ۵ سایز جهت نمایش در سیستم تبلیغات کلیکی سایز مناسبی ست خصوصا هنگامی که اندازه ها را به صورت هدفمند انتخاب کنید . برای یک انتخاب خوب ، باید به بررسی وب سایت های اینترنتی بپردازید و سایزهایی که نسبت به دیگر سایزها بیشتر مورد استفاده قرار گرفته را انتخاب کنید .

در این راستا موارد دیگر هم هستند از جمله موضوع سایت و میزان بازدید وب سایت ها ، که در مقاله ای دیگر بزودی به آن اشاره خواهیم داشت .

سایزهای پربیننده از نگاه رضاگراف 

سایز بسیاری تبلیغات از طریق بنر در فضای اینترنت موجود است . اگر بخواهیم ترکیب کلی از ابعاد در کمپین های تبلیغات کلیکی را در نظر بگیریم ، ۱۵ الی ۲۰ سایز تقریبی وجود دارد و خارج از محدوده کمپین های شبکه تبلیغات کلیکی ، وب سایت هایی هستند که ابعاد انحصاری و مختص خود را دارند که مقدار کاملا متغییر است .

ما برای انتخاب پبتفروم های شبکه تبلیغات را در نظر گرفته ایم که این روزها شاهد روند رو رشد چشمگیری از آنها هستیم .

سایزهای پیشنهادی بنر تبلیغاتی :

  • سایز ۷۲۸ در ۹۰
  • سایز ۴۶۸ در ۶۰ ( ۹۰% قابل استفاده )
  • سایز ۳۰۰ در ۶۰۰
  • سایز ۳۰۰ در ۲۵۰
  • سایز ۳۳۶ در ۲۸۰
  • سایز ۱۲۰ در ۲۴۰ ( قدیمی ، همچنان پربازده )

در نتیجه ، همچنان انتخاب شماست ، نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم تنها بخشی از طیف وسیع ملاحضات جهت تبلیغات موثر و مدرن می باشد که پیشنهاد برای نتیجه بهتر مقالات طراحی بنر ما را دنبال کنید .

انتهای مطلب .> بهترین سایز تبلیغات بنری

اختصاصی رضاگراف

 

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *