تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
تعرفه طراحی گرافیک - تعرفه طراحی گرافیک 95

تعرفه طراحی گرافیک ۹۶

تعرفه طراحی بنر و سایر خدمات گرافیکی رضاگراف

تعرفه طراحی کاتالوگ ,تعرفه طراحی لوگو,تعرفه طراحی بنر,تعرفه طراحی کارت ویزیت,تعرفه طراحی بروشور و ...


چهار پکیج ویژه و مناسب برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ، اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید در شبکه تبلیغات کلیکی نسبت به راه اندازی یک کمپین اقدام کنید ، ما در سایت رضاگراف پکیج های زیر را به شما پیشنهاد میکنیم .

در پکیج های وجود ، میتوانید با توجه به میزان بودجه کمپین تبلیغاتی و برنامه خود جهت سطح برندسازی و میزان فروش خود تعداد سایزهای دلخواه خود را انتخاب و طراحی بنر اختصاصی خود را در قالب سایزهای متفاوت در اختیار بگیرید .

پکیج های تبلیغات آنلاین ( بنری ) زیر صرفا مختص به بنر گیف می باشد و سایر طرح به صورت جداگانه محاسبه و طراحی می شود .
قیمت طراحی بنر تبلیغاتی 3سایز استاندارد

قیمت طراحی بنر تبلیغاتی 3سایز استاندارد

قیمت بنر تبلیغاتی 3سایز استاندارد

قیمت بنر تبلیغاتی 3سایز استاندارد

تعرفه طراحی بنر سایت 9سایز

تعرفه طراحی بنر سایت 9سایز

تعرفه طراحی بنر گیف 15سایز

تعرفه طراحی بنر گیف 15سایز


تعرفه طراحی گرافیک در سال 1396

 

تعرفه طراحی سال96


از شروع فعالیت سامانه طراحی بنر تبلیغاتی رضـا گراف قیمت ، تعرفه طراحی و نرخ بهای طراحی گرافیک در این سایت با جهش کوتاهی همراه بوده است به طوری که میتوان این ثبات را به بیش از یک بدون تغییر در قیمت گذاری اشاره داشت .

این ثبات و جهش کوتاه در افزایش نسبی قیمت ها و اندک تغییرات در تعرفه طراحی بنر با توجه و در نظر گرفتن برخی موارد می باشد که رضا گراف رعایت آن ها را مستلزم ، لازمه ی کاری خود می داند صورت گرفته است .

در این صفحه شما می توانید از آخرین نرخ و تعرفه طراحی لوگو ، طراحی بنر ، تراکت تبلیغاتی ، بروشور ، کاتالوگ ، لیبل و جلد سی دی ، کارت ویزیت و ... پرداختیم .

تعرفه گذاری و تخمین قیمت ها :

  • حفظ ثبات در تعرفه طراحی

در بازار رقابتی امروز و مخصوصا خدماتی که به صورت آنلاین در کشور صورت می گیرد ، شاید بیشترین و عمده ترین موردی که ذهن  هر کاربر یا مشتری محترمی مشغول کند ، قیمت آن کالا و یا محصول می باشد و با توجه به اینکه قیمت ها گاها به صورت چند روزه ، هفتگی ، ماهانه و یا سالانه متغیر هستند ، این امر حس بی اعتمادی مشتریان به سرویس دهنده ایجاد می کند و مشتریان نمی دانند که قیمت امروز با گذشته نه چندان دور چه تفاوتی کرده است .

ما در سیاست های تخمین تعرفه طراحی بنر ، یکی از اولیت های خود را ثبات در نرخ یا قیمت ها قرار داده ایم . که در مواقعی هم این ثبات از حد استاندارد هم فراتر می رود .

  • برتری کیفیت از قیمت در طراحی

جدا از بحث ثباتی که در قیمت سعی کردیم رعایت کرده باشیم ، همواره بر این تلاش هستیم که از میزان رضایتمندی شما مشتریان محترم هم بهره مند شویم که کیفیت طراحی در کنار قیمت مناسب میتواند این هدف را برای ما و شما محقق سازد ، از شروع کار سایت ، اصول کار خود را بالاترین کیفیت و در پی آن قیمت منصفانه در نظر گرفته ایم.

  • مبرا بودن از کلک تعرفه گذاری

رویه ای که هم اکنون بین ارائه دهندگان خدماتی رایج است این است که قیمت ها را بالاتر از مبلغ تمام شده برای خود تعیین می کنند ، تا فضای کافی برای ارائه تخفیف به مشتریانی که علاقمند به گرفتن تخفیف هستند داشته باشند ،البته در میان هستند کسانی که توجه ای به تخفیفات ارائه شده ندارند و زیاد برایشان طرح های تشویقی یا تخفیفی اهمیتی ندارد ( اندک مشتریان ) ، از این رو تمام نرخ ها بر اساسی تعیین کردیم که بدون حباب در قیمت و به صورت مقطوع باشد .

با توجه به قیمت گذاری های مختلف بر روی طرح ها در سایت های طراحی. تمام تلاش سایت رضا گراف بر این هست که در عین رعایت اصول و کیفیت طراحی . طرح های ارائه شده از قیمت مناسبی برخوردار باشند .

 اختصاصی رضاگراف


آخرین مطالب طراحی بنر