تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
تکنیک های تبلیغات بنری برای افزایش نرخ کلیک | گروه طراحی بنر رضاگراف

چگونه با استفاده از تکنیک های مختلف می توانیم نتایج بهتری از  طراحی بنر خود و نمایش آن در قالب بازاریابی اینترنتی بگیریم .  این موضوع بحثی است که امروز در مورد آن در ادامه آموزش طراحی بنر بیشتر می پردازیم .

تکنیک های تبلیغات بنری برای افزایش نرخ کلیک

در تبلیغات اینترنتی راه کارهای مختلفی وجود دارد ، خصوصا با پیشرفت روز افزون تجارت الکترونیک این موضوع بیش از پیش حائز اهمیت بیشتری شده است . بگذارید برای شروع بحث به یک مهم اشاره بکنم ، هنگامی که شما میخواهید هدف گذاری بکنید و در ارتباط با استراتژی های بازاریابی و جذب طبیعاتا جذب مشتریان قدم بردارید به این نکته توجه کنید ( همواره تمرکز و تلاش زیادی برای درک بهتر از مشتریان خود پیدا کنید ) این نکته بسیار بسیار مهم می باشد . تفاوت زیادی وجود ندارد که بخواهید طراحی کارت ویزیت ، طراحی بنر ، لوگو و … انجام دهید و آن ها را به چاپ برسانید و در قالب هر آگهی نمایشی قرار دهید . تمام این موارد و حتی بحث های گسترده تر در این باره مستلزم آشنایی بیشتر و درک دقیق تری از مخاطبان هدف ( مشتریان ) خواهید بود .

این تکنیک ها به بخش های مختلفی تقسیم می شود که در قالب چند مطلبدر اختیار شما قرار میگیرد .

تقسیم بندی موضوع در بنر تبلیغاتی ، راه اول

تصور کنید میخواهید محصولات فروشگاه اینترنتی خود را به فروش برسانید ، اگر دارای نقشه راه و یک استراتژی برای فروش خود باشید می دانید همیشه همه کاربران همه محصولات را نیاز ندارند ! جدا از سلایق مشتریان ، باید در نظر داشته باشید کدام محصول ، در کدام فصل ، در چه زمانی برای کاربران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد . برنامه ریزی کنید و بر اساس برنامه دقیق محصولات خود را در بنر تبلیغاتی به نمایش گذاشته و تبلیغات  آن را صورت دهید .

هنگامی که درک صحیحی از ذهنیت کاربران داشته باشید ، به موقع و در زمان مشخص به صورت هدفمند تبلیغات اینترنتی را انجام می دهید . طراحی بنر را بر اساس یک محصول خاص در نظر بگیرید ، فروش بهتر یک محصول همواره بهتر است فروش تعداد کم محصول غیر هدفمند نتیجه می دهد .

موضوعات محصول و خدمات خود تقسیم بندی و در جای خود تبلیغات کنید .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *