تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
طراحی بنر رضا گراف | طراحی بنر تبلیغاتی - درباره ما

بیوگرافی طراحی بنر رضاگراف

پس از گذشت 3 سال از تاسیس وب سایت طراحی بنر رضا گراف، میخوایم از خودمون بیشتر براتون بگیم و شما را با بیوگرافی کامل تری از خودمون آشنا بکنیم .

چند روزی است که به فکرمون زد تا حداقل بعد از گذشت سه سال از زمان تاسیس سایت رضاگراف ، نیاز باشه کمی در مورد سایت از قبیل نوع فعالیت ، سرویس های قابل ارائه ، اهداف پیش رو و … بیشتر برای شما کاربران یا مشتریان محترم صحبت کنیم .

برای شروع صحبت ، از اینکه سایت ما یک وب سایت سرویس دهنده خدمات طراحی گرافیک به صورت کاملا آنلاین می باشد ، شکی نداشته باشید ، سامانه طراحی بنر رضـــــاگـــراف از شروع فعالیت خود در جزیره مجازی ، تمام خدمات طراحی قابل ارائه را به صورت آنلاین برای مشتریان محترم خود قرار داده که همانطور که می دانید این امر باعث آسودگی خاطر از بابت ، صرف زمان کمتر و سرعت بخشیدن به امور تبلیغاتی و فرار از ترافیک ، سرما و گرما اجتماعی شما خواهد شد .

تنها کافی است در هر مکانی که حضور دارید ، به اینترنت دسترسی پیدا کنید و به آسانی سفارش خود را ثبت کنید


سامانه طراحی بنر رضاگراف  ( Banner design system Reza Graph ) ، در بهمن ماه سال 1391 شروع به فعالیت کرده است ، همواره با تلاش و پشت کار و حمایت مشتریان وفادار ، هدف گذاری و اولیت خود را در تمامی زمینه های خدماتی ، رضایت مشتریان و کاربران خود قرار داده است .

در راستای پیشرفت و بهبود هرچه بهتر سرویس های خدمات گرافیک ، پیشنهاد می کنیم به صفحه ی انتقادات و پیشنهادات سایت مراجعه کرده و با نظرات سازنده خودتون ما را همراهی کنید .


از صحبت های بالا که در چارچوب خاصی برای شما ذکر شد بگذریم می رسیم به معرفی خودم !

مـــن رضـــا هســـتم ، رضا فراهانی  

بنیان گذار یا موسس سایت رضاگراف ، متولد سال 1368  ، 21 دی ماه ،