تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر

طراحی استند نمایشگاهی تبلیغاتی


طراحی استند نمایشگاهی

طراحی استند نمایشگاهی

استند نمایشگاهی تبلیغاتی قطعا جرو یکی برترین سازه های وجود آمده در بخش تبلیغات گشترده و موثر محسوب می شود . طراحی استند و چاپ استند از گذشته تا به امروز جزو ثابت ترین امر تبلیغات در برگزاری همایش ها ، نمایشگاه ها ، افتتاحیه ها و … بوده است .

استند چیست :

استند ، یک نوع سازه با قابلیت نمایش طرح های چاپ شده شما می باشد ، ساختار استند تبلیغاتی و سازه آن با فرم ها و نوع های متفاوتی در بازار قابل مشاهده می باشد که هر کدام با توجه به قابلیت های موجود و وابسته به سلایق در دسترس شما می باشد . گاها پیش می آید که حتی طراحی استند و چاپ استند و قرار دادن آن در مراکز عمومی ، میتواند بیش از تبلیغات دیگر بر روی عموم مردم تاثیر گذار مستقیم باشد . استند های تبلیغاتی عموما با نوع های مختلفی از لحاظ سازه ای و جنس استند وجود دارند مانند استند پلاکسی گلاس ، استند كراس ، استند روميزي ، تلسکوپی ، استند چوبی ، استند خرچنگی ، استند ایکس ، استند چرخشی ، استند فلکه ای ، استند پاپ آپ ، استند رول آپ ، استند فلزی ، لایت باکس ، اسپیس فریم ، استند بامبو که در دسترس ما قرار می گیرند .


طراحی استند گرافیکی

در طراحی استند ، از لحاظ گرافیک تفاوت چندان زیادی با دیگر طراحی ها مانند طراحی بروشور ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بنر ، کاتالوگ و یا حتی طراحی کارت ویزیت دیده نمی شود . بلکه عمده تغییر و تفاوت آن در فرم ، سایز یا اندازه آن می باشد ، گاها پیش می آید که در طراحی استند تبلیغاتی میتوان از یک طرح کارت ویزیت هم بهره گیری کرد و با تغییر اندازه و ساختار آن به یک استند تبدیل شود .

طراحی و چاپ استند با توجه به عمومی بودن محل قرارگیری آن ، که توسط پایه ها و سازه هایی خاص در دید عموم قرار داده می شود می بایست در دید اول افرادی که از کنار گذر میکنند را به خوبی جذب کند و از محتوای داخلی استند باخبر سازد . خوانا بودن ، طراحی جذاب – مدرن و در عین حال عام پسند می تواند به خوبی برای مردم عام و خاص قابل درک باشد .

استند ایکس

استند ایکس جزو رایج ترین نوع سازه استند های نمایشگاهی محسوب میشود . در این فرم پایه ها به صورت حرف X بر روی قرار زمین قرار میگیرد که عموما میتوانید طرح های خود در سایز 90cm در 200cm و یا 70cm در 170cm طراحی و چاپ کرده و در قالب استند ایکس قرار دهید .

طراحی استند تبلیغاتی