تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید

طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید ، اگر به مطلب گذشته که در راستای مقالات طراحی کاتالوگ درباره اشتباهات در طراحی بروشور  برای شما نوشتیم ،اگر توجه کرده باشید به 2 نکته مهم در طراحی بروشور و حتی قالبا در طراحی کاتالوگ تاثیر میذارند را برای افرادی که میخواهند یک طراحی خوب و حرفه ای را تجربه کنند ذکر کرده ایم که توجه به آن مشهود است که میتواند بروشور تبلیغاتی ، طراحی کاتالوگ شما متفاوت تر از طرح های دیگر کند .

حتما در بخش مربوطه و مرتبط با طرح هایی دیگر همچون طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو و … نکاتی را برای بهبود در امر طراحی های فوق ذکر خواهیم کرد .

طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید

طراحی بروشور و اشتباهاتی که نباید انجام دهید

توضیحات بی مورد در طراحی بروشور تبلیغاتی 

به جد از این موضوع نگذریم که توضیحات بی مورد چه ضربه ی بزرگی می تواند به بروشور تبلیغاتی یا کاتالوگ شما بزند . این مورد به حدی مهم که حال با کمی نوسان در تعداد توضیحات میتواند در مواردی مثل کارت ویزیت و بنر تبلیغاتی هم به همین صورت باید رعایت شود .

یکی از بزرگترین اشتباهات برخی مدیران شرکت برای اعمال در طراحی بروشور خود در نظر میگیرند ، استفاده بی مورد و بیش از اندازه متون و توضیحات است . باید به خاطر داشته باشید اقدام به طراحی بروشور یا کاتالوگ و چاپ آن ها صرفا جهت ترویج خدمات و محصولات است . اگر شما بروشور یا کاتالوگ با افراط زیاد به توضیحات بی مورد در مورد خدمات و محصولات قابل ارائه خود پر کنید ، قطعا طرح شما با شکست مواجه می شود و مشتری بالقوه خود را از دست می دهید . مشتریان به هیچ عنوان علاقه ای به توضیحات و صفحات شلوغ ندارند . حتما در نظر داشته باشید در بحث طراحی و چاپ حتی کارت ویزیت یا ( ست اداری ) توضیحات مندرج خود را خلاصه و چکیده ای جذاب از متن ها را برای مخاطبان قرار دهید .

رنگ سفید از عناصر مهم طراحی بروشور 

به دور از تصور برخی افراد ، رنگ سفید یکی از عناصر بسیار مهم در طراحی ، بخصوص طراحی بنر ، بروشور ، کارت ویزیت ، کاتالوگ و … محسوب می شود . وجود رنگ سفید چه در متن ، چه قسمتی از طرح یک نیاز برای طراحی ست که استفاده حتی اندک از آن کمک بسیاری در بهبود نمایش طراحی بروشور و کاتالوگ شما میکند .

پایان بخش دوم .

اختصاصی رضاگراف

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *