تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
طراحی بنر تبلیغاتی سری اول 94
سامانه طراحی بنر تبلیغاتی رضاگراف
سامانه طراحی بنر رضاگراف با دکور جدید
آبان ۱۴, ۱۳۹۴
آموزش سفارش طراحی گرافیک
سفارش طراحی خودمون رو محکم ثبت‎ کنیم
آذر ۲۳, ۱۳۹۴
نمایش همه

طراحی بنر تبلیغاتی سری اول ۹۴

طراحی بنر تبلیغاتی سری اول

طراحی بنر تبلیغاتی سری اول

طراحی بنر تبلیغاتی سری اول ۹۴

در فصل جدید و تغییرات اجرایی وب سایت ، تصمیم گرفتیم به صورت هفتگی شما را با نمایش برخی نمونه کارها و پاره ای از توضیحات مرتبط با طرح ها بیشتر آشنا کنیم و در این هفته و این مطلب میخوایم شما را دعوت بکنیم به مشاهده چند نمونه بنر تبلیغاتی ، که توسط سامانه طراحی بنر رضاگراف طراحی شده است .

معمولا کسانی میخواهند بنر تبلیغاتی سفارش دهند چه در وب سایت ما و چه همراهی با وب سایت ها همکار ما قبل از اقدام به سفارش بنر خود حتما نمونه کارهای سایت مربوطه را مشاهده و سپس با توجه به سطح کیفی ، تعرفه طراحی و … در صورت تمایل اقدام به سفارش می کنند .

اما شاید بیشتر از هرچیزی و جدا از این مسائل شما نیاز داشته باشید از بَتن کار هم باخبر بشید ( البته با رعایت حریم خصوصی مشتریان محترم )  کمی بیشتر در مورد روال طی شده تا تحویل طرح انجام شده بدانید .


از طراحی بنر تبلیغاتی سری اول ۹۴ دعوت می شوید به :

تبلیغات اینترنتی  |   علت محبوبیت بنر گیف


 در گام اولی که در سال ۹۴ در زمینه طراحی بنر تبلیغاتی برداشتیم ، خدمت گذار وب سایت رسمی غرفه بازار بودیم .

غرفه بازار :

همانطور که از نام و طرح بنر مشخص است ، یک فروشگاه اینترنتی که لوازم خاص و عجیب رو در حالت طبیعی و بصورت قابل استفاده برای عموم به فروش می گذارند .

اما طراحی این که در قالب ۲ سایز ( اندازه ۲۵۰ در ۳۰۰ و اندازه ۶۰۰ در ۳۰۰ ) صورت گرفت و اما رنگ ها در این طرح بر اساس در خواست صاحب طرح سعی شده از رنگ های روشن از جمله رنگ قرمز ، رنگ سبز و رنگ زرد که بخش عمده از رنگ ها رو در ای بنر تبلیغاتی به خودش اختصاص داده است .

طراحی بنر غرفه بازار 300 250

با توجه به درخواست سفارش دهنده و رعایت دقیق آن ها توسط سایت رضاگراف ، این طرح در مرحله طراحی مورد تایید و به صاحب طرح تحویل داده شد.

طراحی بنر تبلیغاتی غرفه بازار

طراحی بنر تبلیغاتی غرفه بازار

سایت مربوطه : Ghorfebazar  .  ir


طراحی بنر تبلیغاتی سری اول ۹۴

سیب اس ام اس 

صحبت در مورد این بنر تبلیغاتی کمی متفاوت تر می باشد ، اینکه ما در طراحی بنر سیب اس ام اس باید به مواردی بیشتری توجه می کردیم تا رضایت صاحب طرح و صد البته بیننده ای که این بنر را مشاهده می کنه جلب بکنیم .

نکته جالبی و قابل توجه اینکه سیب اس ام اس از بنر تبلیغاتی قبلی خود که توسط شخص دیگری طراحی شده بود موج مثبتی دریافت نکرده و این امر باعث ناراحتی و شکست در تبلیغات خواهد شد .

لطفا به نمونه بنر و طرح قبلی ذکر شده دقت کنید .

شما بیشترین موردی که در این طرح باعث افت و یا کاهش جذابیت آن شده ، رنگ بندی آن باشد .

بنر تبلیغاتی پنل اس ام اس

بنر تبلیغاتی پنل اس ام اس

ما سعی و تغییرات کلی در سیستم رنگ ، فونت ها و چیدمان بنری متفاوت تر رو خدمت مدیر محترم سایت سیب اس ام اس ارائه دهیم ، که بنر جدید رو می توانید در زیر مشاهده بکنید .

بنر سیب اس ام اس

بنر سیب اس ام اس

سایت مربوطه : SibSmS   . COM


طراحی بنر تبلیغاتی سری اول ۹۴

رایات مارت 

و اما آخرین طرحی که در این مطلب به آن می پردازیم ، مربوط به فروشگاه اینترنتی رایان مارت می باشد .

طراحی بنر رایان مارت در قالب دو سایز صورت گرفت ( ابعاد ۱۲۵ در ۱۲۵ و ۴۶۸ در ۶۰ ) ، در این بنر سعی بر این شده با توجه به فضای موجود جهت طراحی بر روی کلماتی نظیر عضو شوید ، دیدگاهتان را بنویسید  و جایزه بگیرید تمرکز بیشتری شود و نمایش بهتری در بنر تبلیغاتی فوق داشته باشد .

طراحی طرح بنر رایان مارت

طراحی طرح بنر رایان مارت

سایت مربوطه : Rayanmart . com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *