طراحی بنر میزبانی وب
طراحی بنر میزبانی وب
نوامبر 29, 2016
کنترل زمان در بنر تبلیغاتی
کنترل زمان در بنر تبلیغاتی
نوامبر 30, 2016

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس

طراحی بنر پنل اس ام اس ، وقتی به سایت مشتریان محترم در زمینه فعالیت ارائه پنل اس ام اس به کاربران قبل از طراحی بنر مراجعه میکنیم ، به واقع دنبال آشنایی بیشتر با برند سفارش دهنده هستیم ، این نکته یک عامل اساسی برای ما قبل از شروع طراحی بنر تبلیغاتی است . چرا که پیش از انجام کار برای بهبود روند طرح مرور نکات و توضیحات سفارش دهنده + بررسی دقیق وب سایت برند که اصلی ترین آن ها مشاهده رنگ های استفاده شده در سایت ، تصاویری که توسط مدیران برند در وب سایت قرار گرفته و … که نشانگر خواسته های تبلیغ دهنده است بررسی می شود . که این موضوع کمک زیادی برای ایجاد یک بنر تبلیغاتی موفق و البته رضایت بخش برای تبلیغ دهنده را همراه خواهد داشت .

طراحی بنر پنل اس ام اس

در بنر پیامک برای معرفی خدمات شرکت ها و وب سایت ها به طور طبیعی از شعارهای تبلیغاتی مانند ( ارائه پنل اس ام اس ، پنل نمایندگی ، ارائه پنل رایگان اس ام اس ) و موارد این چنین زیاد مورد استفاده قرار میگیرد ، اما تا کنون چیزی طراحی بنر پنل اس ام اس را نسبت به بنر تور مسافرتی و بنر میزبانی وب متمایز کرده است چیزی نیست جز خلق کلماتی متفاوت تر ، که اغلب به پرداخت و متمرکز شدن تنها رو سه کلمه اشاره شده ، کلماتی را ترکیب و انتخاب میکنند که هر بنر اس ام اس را با بنر پیامکی دیگر متمایز میکنند .

چه افرادی مخاطب بنر پنل پیامکی هستند ؟

مخاطبانی که دنبال کننده ی این موضوع تبلیغاتی هستند بیشتر مشابه بنر میزبانی وب است و مناسب ترین مکان برای تبلیغاتشان سایت های دانلود نرم افزار ، وب سایت های مجله های تکنولوژی ، انجمن های تخصصی ( خصوصا طراحی و برنامه نویسی و … ) می باشد که وب سایت های هدفی هستند که تا به امروز برای بیشتر سرویس دهنده های پیامکی سودمند بوده است .

نمونه کار بنر پیامکی : 

طراحی بنر 468 پیامک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *