تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
نمونه بنر گیف | نمونه گیف تبلیغاتی - طراحی بنر گیف با بالاترین کیفیت
نمونه گیف تبلیغاتیدکمه سفارشدکمه درباره مانشان متحرک

نمونه طراحی بنر گیف

در این صفحه میتوانید بخشی از نمونه گیف تبلیغاتی انجام شده را ملاحظه بفرمایید.


( .gif ) فرمتی از طراحی بنر تبلیغاتی می باشد که این روزها مورد استقبال تعداد زیادی از تبلیغ دهندگان و نمایش دهنگان قرار گرفته است . این فرمت با توجه قابلیت هایی که دارد جایگزین مناسبی برای بنر فلش محسوب می شود ، اگر شما هم بدنبال راه کاری برای افزایش فروش محصولات و معرفی هرچه بیشتر خدمات خود به کاربران اینترنتی هستید نمایش و تبلیغات اینترنتی از طریق Gif Banner گزینه مناسبی برای شما می باشد . در این فرمت شما میتوانید در تعداد زیادی وب سایت با توجه به جایگاهی که در اختیارتان داده می شود به تبلیغ و نمایش آگهی بپردازید .

سایز بنر 468 در 60 پیکسل

پرکاربردترین سایز جهت تبلیغات آنلاین

 

بنر ایران سرور

طراحی-بنر-هاست-سرور-پارس

بنر سیب اس ام اس

طراحین-بنر-قطار-پول

بنر تبلیغاتی شرکت حسابداری محک

 

 

بنر زرین نما

بنر گیف املاک

بوی لینک

پاکشوما

تبلیغ نت برگ

 

سایز بنر 728 در 60 پیکسل

پرکاربردترین سایز جهت تبلیغات آنلاین

 

فروشگاه 5040

جا اینجاس

طراحی بنر نت برگ

تبلیغات جواهرجو

آرتل

ایلوزی

 

هنگامی که تبلیغات اینترنتی از طریق Flash Banner  برای کاربران طراحی و به نمایش در می آمد ، کمتر کسی تصور میکرد که این فرمت بنری ( .gif ) این روزها جزو اصلی ترین فرمت های نمایشی در فضای مجازی شود .  سادگی ، زیبایی ، میزان اثر بخشی و جذابیت از عوامل مهم و تاثیر گذار در جایگزینی این فرمت می باشد .

طبیعاتا هر سبک و فرمت دارای ویژگی ها و معایبی می باشد ، در فرمت طراحی بنر گیف هم این موضوع صدق می کند که مزایا و معایب آن بدین شرح است .


 مزایا Gif Banner :

  • سادگی و در عین حال جذابیت بالا .
  • حجم مناسب جهت نمایش در تبلیغات آنلاین
  • طراحی در مدت زمان کوتاه تر از فرمت SWF
  • قیمت مناسب

 

معایب Gif Banner : 

  • غیر قابل مقایسه بودن با فرمت swf
  • دارای برخی محدودیت های طراحی نسبت به فرمت swf

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید در تبلیغات آنلاین موفقیت کسب کنید ، یکی از روش های قابل قبول تاثیر گذار تبلیغات نمایشی از طریق طراحی بنر بهترین روش در عرصه تبلیغات در فضای مجازی می باشد که در صورت بهره گیری صحیح و دقیق به افزایش میزان فروش و همچنین برندسازی مناسبی دست پیدا کنید .

بنرگیف ، معمولا در زمان چند ثانیه ای ( حدود 7 الی 10 ثانیه ) خلاصه می شود در صورتی زمان طرح نمایشی شما از این فراتر پیش رود وارد مرحله افت کیفیت نمایشی و همچنین به ندرت وب سایت های نمایش دهنده بنر شما بدلیل افزایش حجم به نمایش در می آورند . به همین دلیل همواره طراحان Banner  ( گروه طراحی رضاگراف ) بر این تلاش هستند تا با توجه به محدودیت های این فرمت ، بهترین طرح را به طراحی کنند .