تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
طراحی لوگو | طراحی لوگو تایپ - طراحی آرم شرکت - طراحی لوگو حرفه ای
  • هدر طراحی لوگو

طراحی لوگو

دنیای برندینگ با طراحی لوگو فارسی و انگلیسی جذاب

طراحی لوگو مهمترین موضوع و چالش اصلی مدیران برای برندسازی می باشد ، نه تنها در سال 2017 ، بلکه از گذشته این بحث میان مدیران و صاحبان کسب و کار دارای اهمیت بالایی بوده است . سلایق متفاوت ، ایده های متنوع ، نظریه ها ی گوناگون ، سبک های مختلف طراحی هم در این راه قرار دارند و مطرح می شوند که می بایست در جای خود به آن ها توجه داشت . 

طراحی لوگو

امروز اغلب افراد به ویژه مدیران برجسته شرکت ها در دنیای تجارت چه کوچک و چه یک شرکت بزرگ تجاری به این باور رسیده اند که برای برند خود  یک طراحی لوگو مختص به خود را داشته باشند و برای شناساندن شرکت خود و برندسازی از لوگو ی اختصاصی یا آرم تجاری منحصر به فرد استفاده کنند ، اهمیت دادن به این موضوع در چند سال گذشته به حدی افزایش پیدا کرده است که حتی کسب و کارهای کوچک و نو تاسیس هم داشتن آرم اختصاصی را جزو واجبات خود می دانند .

کدام سبک لوگو می پسندید ؟

مهم است که طراح با سلیقه شما آشنا شود تا یک طرح متفاوت را بر اساس سلیقه شما ایده پردازی و خلق کند 

 

 

 

 

این بخش در حال بروزرسانی می باشد .

 

 

 

 

 

نمونه کار طراحی لوگو و آرم تجاری

چرا داشتن یک نماد یا آرم برای هر شرکتی یا تجارتی فعال الزامی است ؟

در عمل آرم ، نشانه، نماد، علامت تجاری یا نشان ابزاری برای انتقال هویت و یا مالکیت یک محصول و خدمات ، شرکت ، مبارزات تبلیغاتی و ... که برای درک و انتقال مفهومی به یاد ماندگی را برای ما فراهم می کند مورد استفاده قرار میگیرد .

آرم به چه شیوه ای مورد استفاده قرار میگیرد ؟

آرم را می توان در بسیاری از اشکال مختلف، اندازه و بافت استفاده کرد  . به عنوان مثال، آرم برای یک هتل می تواند در سربرگ و یا منوی چاپ منجق و پولک دوز بر روی یک دستمال سفره یا ژاکت، نقش برجسته در سرویس کارد و چنگال فلزی و یا روشن به عنوان نشانه ای بزرگ نئون بر روی ساختمان قرار بگیرد .

کیفیت اصلی و اساسی یک لوگو ی خوب چیست ؟

آرم باید ساده باشد به طوری که آن وضوح خود را از طراحی در زمینه های مختلف حفظ می کند . اگر بیش از حد پیچیده باشد ، جزئیات آن ممکن است زمانی که مقیاس آن را تغییر می دهیم ، کوچک یا بزرگ میکنیم از حفظ تعادل ، گیرایی و خوانایی خود خارج شود . همچنین ، داشتن یک لوگو یا نماد ی ساده سریع تر برای خواننده قابل درک بوده و خوانده می شود . آسان تر دیده می شود ، به یاد داشته باشید نتیجه ی اینکار به درک و شناسایی برند شما در سریعترین زمان کمک میکند . 

هدف مهم از لوگو چیست ؟

یک لوگو ی خوب و ایده آل باید هویت به یادماندهی خود را فوری انتقال دهد .  با مخاطبان هدف خود را به شیوه ای مثبت ارتباط برقرار کنند .

چه چیزی به ذهن شما می آید هنگامی که به یک لوگو فکر میکنید ؟ اگر شما نام تجاری یا محصول را بیاد آورید . این خوب است و قدرت یک آرم را نشان می دهد ! امروزه ، کسب و کار ها با انواع فعالیت های متفاوت تجاری از طراحی لوگو و داشتن یک آرم تجاری بهره مند هستند . شما کمتر کسب و کاری را مشاهده میکنید که دارای علامت تجاری مخصوص خود نباشد . Logo باعث می شود شما در بین هزارانن واحد تجاری و کسب و کار در جهان با مارک های گوناگون ، خود را متمایز از دیگران کنید .

قرن 18 و عصر انقلاب صنعتی در طراحی لوگو 

آمدن به قرن 18، عصر انقلاب صنعتی، طراحی آرم و نام تجاری همه بیش از پیش شدید تر شد. کسب و کار ها به تدریج،  آغاز فصل جدیدی از استقبال صنعت از فرهنگ نام تجاری پیدا کردند . محصولاتی که بر روی یک مقیاس انبوه تولید می شدند ، اما بدون نشان بصری ، تجار و بازرگانان حال برای پیدا کردن راه هایی برای ایجاد محصولات خود که متفاوت تر از گذشته نمود داشته باشد . با ظهور فن آوری، طراحی آرم محبوب تر از گذشته شد . افزایش هنرهای تجسمی و فرآیندهای لیتوگرافی، کمک زیادی به رشد و تکامل طراحی لوگو داشت . آرم راه خود را به نام تجاری شرکت داد و جایگزین برای درج نام به تنهایی رو محصولات شرکت ها شد . 

تعرفه طراحی لوگو

پکیـــــج های متفاوت برای سلایـــــق گوناگــــــــــون

تعرفه طراحی لوگو ترکیبی

تعرفه طراحی لوگو تایپوگرافی

آرم های تلفیقی یا ترکیبی و مزایای این پکیج :

پکیج Logo design ترکیبی به شما اجازه داشتن یک نماد کامل و بی نقص را میدهد ، با انتخاب این پکیج شما می توانید صاحب اختیار یک طرح نشانه کاملا اختصاصی و منحصر به فرد برای خود داشته باشید ، در این بسته انتخاب های متفاوتی برای شما قرار داده شده است ، که میتوانید با توجه میزان تامین بودجه و نیاز خود یکی را به دلخواه مورد انتخاب قرار داده و به سفارش طراحی لوگو خود بپردازید .

در انتخاب نوع نماد یا نشانه خود همواره دقت داشته باشید . چرا که آرم ی که در اختیار شما داده می شود ، قطعا سال های سال همراه و هویت شما خواهد بود . در این بسته ما برای شما وابسته انتخاب هدایایی در نظر گرفتیم که میتوانید از آن بهره مند شوید. 

طراحی لوگو تایپ یا تایپوگرافی شده :

این پکیج را باید جزو جذابترین بدانیم ، تایپوگرافی معروف و محبوب ترین نوع طراحی Logo  می باشد ، که البته در کشورمان ( ایران ) به شدت مورد استقبال عموم مدیران قرار گرفته است ، تایپوگرافی Logo بسیار کاربردی ، جذاب و در صورتی که به خوبی اجرا و ایده پردازی شده باشد می توان آن را جزو سطح برترین سبک های موجود بدانیم ، این سبک توان جذب اکثریت مخاطبان دارد .

خلاقیت محوریت اصلی این نوع است که می بایست توجه ویژه ای به آن داشت ، چرا که در تنها باید از طریق نمایش و ادیت متن به حالات خاص سه اصل : خوانایی ، زیبایی ، اصالت را به بیننده طرح نشان داد . 

آرم های تجاری با ساختار تصویر و علائم مفهومی 

اولین نسل از ارائه نماد صنعتی و تجاری را باید علائم بدانیم ، در این سبک آری از تایپوگرافی یا سبک تلفیق ، تنها از طریق اشکال و ترکیب شکل جهت انتقال مفهوم به بیننده استفاده می شد ، تنها در گذشته بله همواره این مدل Design جزو برجسته ترین نوع نمادها می باشد . که وظیفه خود را از طریق اشکال هندی با ایده پردازی خلاقانه و نو به بیننده القاء می کند .

هارمونی عناصر بصری شکل حرف اول را در این نشانه میزند . چراکه در این نوع تغییر خاصی در فونت لوگو ایجاد نمی شود و محوریت رو نماد خواهد بود و نام برند به صورت ساده در کنار Logo  قرار میگرد .به نوعی دیگر تمام واقعیت های برند تنها می بایست از طریق شکل انتقال مفهوم داده شود.


هدیه ویژه رضاگراف : 

کمی درباره هدیه ویژه رضاگراف برای کسانی که بسته مربوطه را سفارش می دهند توضیح می دهیم . تیزر تبلیغاتی در فضای مجازی جزو نسل جدید تبلیغات مدرن بحساب می آید ،تبلیغاتی که بسیار متفاوت و موثر تر برای معرفی برند خود به کاربران می باشد . 

معرفی لوگو شرکت از طریق ویدیو تیزر 

تیزر معرفی لوگو به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید طرح آرم تجاری برند خود را در سریعترین زمان ممکن و در فرم نمایشی بسیار جذاب به بیننده نمایش دهید . رضا گراف در هدیه ای که به شما تقدیم می کند ، logo شما در این فرم قرار داده و به صورت جذابی به نمایش در می آورد. که میتوانید ویدیو آن را مشاهده کنید .