تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
طراحی کاتالوگ رنگ مو | - طراحی کاتالوگ تبلیغاتی - کاتالوگ رنگ مو
طراحی بنر آنلاین
طراحی بنر آنلاین
سپتامبر 24, 2016
طراحی کارت ویزیت آنلاین
طراحی کارت ویزیت آنلاین
سپتامبر 26, 2016
کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو زنانه ! ، نامی آشنا برای بانوان ایرانی . امروز در مورد طراحی کاتالوگ با محوریت و موضوع کاتالوگ رنگ مو بیشتر صحبت خواهیم کرد. اینکه کاتالوگ با این موضوع چه تفاوت با دیگر موضوعات دارد . البته بزودی و در مقالات طراحی کاتالوگ هم درباره طراحی بروشور و هم در مورد موضوعات مهم دیگری در امر طراحی کاتالوگ کاغذ دیواری و … خواهیم پرداخت که پیشنهاد میکنیم با ما در ادامه مطالعه این مقالات همراه باشید .

کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو

طراحی کاتالوگ همانند طراحی بروشور و ( طراحی کارت ویزیت ) همانطور که میدانید در موضوعات بسیار متفاوتی قابل اجرا و چاپ هستند که با توجه به نوع کسب و کار انتخاب می شود . در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی چیزی که بیشتر از هر چیز در طرح موضوعی از نقاط اشتراک کمتری برخوردار است نوع طراحی با توجه به موضوعات مختلف است . ایده پردازی مختلف و جذاب با توجه به ساختار و فرم و مخاطب هدف در کسب و کار باعث شده که هر طرح دارای ویژگی های مختص به خود باشد .

دقیقا موضوع تفاوت در سبک طراحی با توجه به موضوع را میتوانید در طرح های دیگری مانند طراحی بنر تبلیغاتی ، طراحی لوگو ، طراحی ست اداری و … به خوبی حس کنید.

کاربرد طراحی کاتالوگ رنگ مو 

کاتالوگ یا بروشور با موضوع رنگ مو ، گزینه ای مناسب برای مکان های اختصاصی آرایشگاه بانوان می باشد که محوریت و تمرکز خود را بر روی نمایش رنگ ها و آشنایی بیشتر مشتریان با نوع رنگ ، کیفیت رنگ مو و نتیجه آن می باشد که کمک بسیار زیادی به مشتریان بالقوه خواهد کرد تا انتخاب دقیق و مناسب تری برای خود داشته باشند که کاتالوگ رنگ مو کمک ویژه ای به آن ها می کند .

نمونه کاتالوگ رنگ مو

بر خلاف دیگر طراحی های موجود کاتالوگ و بروشور با موضوعاتی مثل کاتالوگ ساختمانی ، دکوراسیون داخلی حتی اغلب در موضوع کاغذ دیواری  و … در این موضوع خاص رنگ مو تمرکز بیشتر طراحی و دقت بر روی نمایش مدل ها و توضیحات و ترکیبات گذاشته می شود . البته که برای بهبود عمکرد و نمایش می بایست محتویات کاتالوگ با ترکیبی از طراحی مدرن گرافیکی به یک طرح ایده آل و جذاب برای مشتریان همراه باشد .

طراحی کاتالوگ رنگ مو

طراحی کاتالوگ رنگ مو

نتیجه گیری : طراحی با موضوع رنگ مو ، تفاوت های شایابی با دیگر موضوعات دارد . و به هیچ عنوان قابل مقایسه با سبک های دیگر نیست چراکه شما با مخالف خاص طرف هستید در یک نگاه باید به فرمول ها و نکات مندرج اشاره خوبی داشته باشید و از در طراحی کاتالوگ میبایست میزان جذابیت گرافیکی بالایی به آن ها نشان دهید .

اختصاصی رضاگراف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *