تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
طراحی کاتالوگ ساختمانی با گرافیک متفاوت
لوگو و پیکتوگرام بخش پایانی
لوگو و پیکتوگرام بخش پایانی
آبان ۲۹, ۱۳۹۵
معرفی کارت ویزیت
معرفی کارت ویزیت و سربرگ اداری
آذر ۱, ۱۳۹۵
نمایش همه

طراحی کاتالوگ ساختمانی با گرافیک متفاوت

طراحی کاتالوگ ساختمانی

طراحی کاتالوگ ساختمانی

طراحی کاتالوگ ساختمانی جز رده پرکاربرد ترین های کاتالوگ در سراسر جهاد است ، حتی در کشور هایی که جزو رده اقتصادی ضعیفی هم هستند طراحی کاتالوگ ساختمانی جزو پر تیراژ ترین کاتالوگ هایی ست که سالانه در هر کشوری به چاپ می رسد . بدلیل آنکه به طور کلی ساختمان و ملک مهمترین عوامل رونق اقتصادی یک کشور بحساب می آیند .

در ادامه مقالات طراحی کاتالوگ و در رده موضوعی ( کاتالوگ ساختمان ) امروز می خواهیم با یک کاتالوگ ساختمانی که با گرافیک هنرمندانه طراحی و چاپ شده را به شما نشان دهیم .

طراحی کاتالوگ ساختمانی

طراحی کاتالوگ ساختمانی

طراحی کاتالوگ ساختمانی

گاها به کاتالوگ های تبلیغاتی نگاه میکنیم ، شاید حتی افراد عموم و متخصص به امر طراحی زیاد خلاقیت در آن نبینند ، خوب این مورد به عوامل متعددی بستگی دارد که اگر مقالات ما را دنبال کرده باشید ، قطعا به ریشه های این مضوع پی خواهید برد. اما قاطعیت در طراحی شباهت زیادی به طراحی خاص دارد .

کاتالوگ ساختمانی با طعم خلاقیت

اینکه روزانه با طراحی کاتالوگ متفاوتی رو به رو می شویم امری طبیعی است . اما در این بین خلاقیت میتواند جزو مواردی باشد که کمتر دیده می شود . این مورد را در طرح هایی که در خارج از کشور طراحی و چاپ می شوند بیشتر مشاهده می کنید ( البته شرایط داخل و خارج بسیار متفاوت است ) . بطوری که در خارج از کشور ، خلاقیت محوریت طراحی کاتالوگ و یا حتی طراحی بروشور و کارت ویزیت است .

اهمیت طراحی گرافیک برای کاتالوگ و بروشور

در نمونه کاتالوگ ساختمانی قرار داده شده در این مطلب شما یک تمایز را مشاهده میکنید ، شاید این تفاوت به حد زیادی نباشد . اما حتی مقدار کم آن هم می تواند یک طراحی بروشور یا کاتالوگ حتی ( کارت ویزیت و بنر ) شما را جدا از رقبای خود کند .

گرافیک در این کاتالوگ توانسته در کنار نمایش مناسب متون نوشتاری و استفاده بهینه از تصاویر ترکیب خوبی را فراهم کند و در پی آن خواننده را به ترقیب خوانندن صفحات کند .

طراحی کاتالوگ ساختمان

طراحی کاتالوگ ساختمان

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *