تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی

کاتالوگ هر شرکتی با توجه به نوع فعالیتی که انجام می دهد، ویژگی هایی را داراست. مثلاً کاتالوگ شرکت های خدماتی یا کاتالوگ صنعتی که هر کدام ویژگی های منحصربه فرد خود را دارد. از آنجا که شرکت های تولیدی محصولی برای ارائه دارند، در طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی باید تمام محصولات تولیدی با ذکر مشخصاتی کلی از محصولات درج شود. مزیت کاتالوگ نسبت به بنر تبلیغاتی و پوستر و ابزارهای تبلیغاتی مشابه آنها این است که در کاتالوگ تبلیغاتی شما هم به معرفی شرکت و هم به معرفی اجمالی محصولات می پردازید در صورتی که در طراحی بنر یا طراحی پوستر چنین کاری تقریباً میسر نیست.

طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی

طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی

ویژگی های طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی

در طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی، معرفی محصولات باید همراه با عکس محصول باشد. درج تصاویر و عکس های زیبا در طراحی کاتالوگ می تواند جذابیت کاتالوگ را به شدت بالا برده و خواننده را ترغیب به مشاهده همه بخش های کاتالوگ کند. در طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی (بر خلاف طراحی بروشور ) باید توضیحات محصول مختصر باشد و خواندن این توضیحات برای مخاطب خسته کننده نشود. در عوض سعی کنید محصولات را با جنبه بصری آنها به مشتری یا مخاطب خود معرفی کنید.
در کنار توجه به کیفیت بصری طراحی کاتالوگ، باید به نوع کاغذ بکار رفته در محصول نیز دقت داشته باشید. در حال حاضر تبلیغات کاغذی و تبلیغات چاپی طیف بسیار گسترده ای دارد که دست شما را در انتخاب جنس کاغذ بکار رفته در چاپ کاتالوگ و همچنین چاپ بروشور باز می گذارد. از این رو استفاده از کاغذ باکیفیت در چاپ کاتالوگ (که شاید تفاوت چندانی در هزینه چاپ و طراحی کاتالوگ نداشته باشد) می تواند ارزش برند شرکت تولیدی را بطور چشم گیری ارتقا دهد.
حال، که با ویژگی های طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی آشنا شدید، توصیه می کنیم برای آشنایی با نحوه انتخاب عکس در کاتالوگ و بروشور، دو مطلب تأثیر قدرت تصاویر در چاپ بروشور و انتخاب عکس در طراحی کاتالوگ را نیز مطالعه نمایید.

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *