تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
عکس سه بعدی در طراحی بروشور

برای طراحی بروشور به ناچار باید اطلاعات جزئی دباره اصول عکاسی و راه هایی برای بهبود نواقص تصاویر ثبت شده داشت. یکی از نواقصی که در عکس های بروشور دیده میشود کیفیت پایین آن ها است که به نظر میرسد اغلب به واسطه کراپ کردن عکس ها ایجاد میشود. بعد از کراپ کردن عکس ها و بخش های ناخواسته در طراحی بروشور اقدام به بزرگ کردن عکس ها و تغییر سایز آن ها بر حسب پیکسل یا سانتی متر نیز می تواند این مشکل را تشدید کند. در این مواقع می توان از تکنیک های عکاسی استفاده کرد. قانون سوم یکی از شناخته شده ترین اصول در عکاسی ترکیبی است. قانونی متعادل کننده که پایه عکاسی است و اگر شما از عکاس اختصاصی در طراحی بروشور استفاده نمی کنید باید با استفاده از آن تصاویر از پیش آماده شده را ویرایش کنید. با ما برای معرفی قانون سوم در به کارگیری عکس سه بعدی در طراحی بروشور همراه باشید.

عکس سه بعدی در طراحی بروشور

عکس سه بعدی در طراحی بروشور

قانون سوم در به کارگیری عکس سه بعدی در طراحی بروشور

برای رفع این مشکل و مشکلات مشابه در طراحی بروشور قانون تفکیک سوم را شرح می دهیم:
نحوه به کارگیری قانون سوم در طراحی بروشور
در تکنیک قانون سوم تصور می کنیم که عکس به سه قسمت یا ردیف جداگانه تقسیم شده است. این تقسیم بندی با دو خط افقی و عمودی انجام میشود. چهار نقطه را در تصویر تقسیم شده و در بخش های متقاطع خطوط در نظر میگیرند. این چهار نقطه نقاط کانونی عکس هستند.
در ۹ بلوک ایجاد شده مهم ترین المان های عکس در طراحی بروشور را تنظیم می کنید. بخش های اضافی عکس در سایر نقاط قرار میگیرند و قسمت هایی که در طراحی بروشور اهمیت بیشتری دارند در نقاط کانونی گنجانده میشوند. با استفاده از قانون سوم در به کارگیری عکس سه بعدی در طراحی بروشور دیگر نگران ری سایز یا بزرگتر کردن عکس ها نباشید.

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *