تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
فونت در طراحی بنر
اهمیت ویژه بنرهای سایز کوچک
اهمیت ویژه بنرهای سایز کوچک
مرداد ۳, ۱۳۹۵
انتخاب عکس در طراحی کاتالوگ
انتخاب عکس در طراحی کاتالوگ
مرداد ۶, ۱۳۹۵
نمایش همه
فونت در بنر

فونت در بنر

اینکه انتخاب فونت در طراحی بنر تا چه حد برای یک بنر خلاق و جذاب میتواند اثر بخش و موثر باشد را باید بسپاریم به ادامه این مطلب ، در راستای سلسله مقالات طراحی بنر رضاگراف امروز میخواهیم کمی درباره فونت هایی که در طراحی بنر تبلیغاتی اکثر طراحان که در زمینه طراحی بنر فعالیت میکنند بپردازیم . شاید کم دقتی در انتخاب یک فونت فارسی مناسب برای طراحی یک طرح بنر سخت تر ساخت بنر نباشد اما عدم رعایت آن در بنر تبلیغاتی شما قطعا میتواند شکست برزگی را برای تبلیغات شما به همراه داشته باشد .

فونت در بنر

فونت در بنر

فونت در طراحی بنر برای سایت

در مطالب پیشین که برای بهبود روند و هرچه بهتر شدن بنر های تبلیغاتی و کیفیت آن ها به اشتراک شما عزیزان گذاشته ایم اشاره کردیم که دلیل استفاده از چند رنگ خاص در بنر چیست و به چه دلیل از آن استفاده میکنیم و اینکه شعار های تبلیغاتی سودآور در طراحی بنر استفاده کنید  ، تاثیر جایگاه بنر بر تبلیغات پرکلیک چیست و روش استفاده مناسب از جایگاه بنر را برای شما ذکر کرده ایم  که مرور آن ها برای جذابیت هرچه بیشتر طراحی بنر شما کمک شایانی خواهد کرد .

البته که فونت تنها در بنر سایت موثر نیست ، بلکه اگر استفاده صحیحی از آن شود میتوانید در طراحی کارت ویزیت یا طراحی کاتالوگ  و بروشور و دیگر طرح هایی مانند طراحی هدر و … از آن بهره بگیرید .

انتخاب فونت در طراحی بنر

در زیر برای شما مثالی را در قالب یک تصویر بنر گذاشته ایم ، که اگر دقت داشته باشیم ، شاید به جرات انتخاب نامناسب فونت در طراحی بنر فوق جذابیت طرح بنر را جا درصد بالایی کاهش داده است . کافی است در بین فونت های انبوه به که زبان شیرین فارسی طراحی شده اند یک فونت فارسی مناسب با استاندارد اولیه را انتخاب کنیم و در طراحی بنر خود از آن بهره مند شویم .

 

فونت در بنر تبلیغاتی

انتهای مطلب .

لینک کوتاه مطلب : https://reza-graph.ir/?p=10107

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *