تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
قیمت کارت ویزیت | قیمت طراحی کارت ویزیت - قیمت چاپ کارت ویزیت
بروشور لایه باز
دانلود طرح بروشور لایه باز
مهر ۷, ۱۳۹۵
طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی
طراحی کاتالوگ شرکت های تولیدی
مهر ۱۰, ۱۳۹۵

قیمت کارت ویزیت طراحی و چاپ

قیمت کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت شامل دو بخش مجزا از هم می شود ، یک بخش قیمت طراحی کارت ویزیت است و دیگر قیمت چاپ کارت ویزیت این بخش تشکیل دهنده قیمت گذاری در امر کارت ویزیت می باشد . شاید خیلی افراد به دنبال قیمت کارت ویزیت باشند و آگاهی کامل در این باره نداشته باشند که ما امروز در راستای مقالات اختصاصی رضاگراف ( مقالات طراحی کارت ویزیت ) به این موضوع تا جای ممکن به صورت جامع می پردازیم تا بتوانید پاسخ سوالات ذهنی خود در این باره را بخوبی بگیرید .

قیمت کارت ویزیت

اگر چه تعرفه طراحی همانطور که در مطلبی پیش درباره قیمت طراحی کاتالوگ پرداختیم در وب سایت ها و شرکت ها مختلف دارای متغیرات زیادی هستند نمی توان اشاره یا ارزیابی دقیقی درباره تعرفه طراحی انجام داد . این موضوع در تمام بخش های طراحی بنر ، مانند طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی ست اداری و … و حتی موارد جزئی تر مثل ( طراحی تراکت ، هدر سایت ، طراحی استند ) به همین طریق تشبیح می شود و تحت هیچ عنوان قانون معین و از پیش تعریف شده ای درباره قیمت کارت ویزیت وجود ندارد که ما بخواهیم طبق یک مبلغ استاندارد و تعریف شده توسط یک مرجع اصلی از مبلغ طراحی و چاپ با خبر باشیم .

قیمت کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت

در خط اول همین مطلب اشاره داشتیم که تشکیل دهنده امر قیمت کارت ویزیت و پرداختن به این موضوع دو بخش قیمت طراحی کارت ویزیت و قیمت چاپ کارت ویزیت است که در زیر به توضیح جامع ترین میپردازیم .

قیمت طراحی کارت ویزیت

اگر شما کمی در اطراف خود پرس و جو کرده باشید یا حتی نگاهی به تعرفه طراحی گرافیک در سایت های مختلف اینترنتی کرده باشید قیمت ها خیلی متغیر و دارای نوسان می باشد ، حال اگر بخواهیم به علت این نوسان موجود اشاره داشته باشیم . باید بگوییم هر وب سایت ، دفتر تبلیغاتی ، شرکت های طراحی و … بر اساس میزان رقابت پذیری . کیفیتی که برای طراحی کارت ویزیت ارائه میکنند . عمکرد پشتیبانی از مشتریان و … جز مواردی هستند که میتواند در قیمت کارت ویزیت موثر باشند . درباره طراحی کاتالوگ یا بروشور هم به همین صورت در شرکت ها تعیین می شود .

شروع قیمت طراحی کارت ویزیت از مبالغی اندک ۷۰۰۰ ت در برخی مواقع شروع و تا سقف ۱۰۰ الی ۱۵۰ تومان متغیر است . حتی گاها دیده می شود که کارت ویزیت را بصورت رایگان هم طراحی میکنند .

قیمت چاپ کارت ویزیت 

قیمت چاپ کارت ویزیت تا حدودی بر خلاف قیمت طراحی است . بدلیل اینکه دارای یک روال نوسانی کمی در قیمت گذاری است و نمیتوان مانور زیادی در قیمت گذاری آن داد . اگر در طراحی شما مشاهده می کنید که در برخی دفاتر با ۷۰۰۰ تومان و در برخی شرکت ها با ۱۵۰۰۰۰ هزار تومان طراحی انجام می دهد . این مورد در امر چاپ کارت ویزیت متفاوت است و شما شاهد با این اختلاف نخواهی بود . تفاوت تعرفه طراحی در موضوع چاپ در شهر ها و استان های مختلف . دفاتر و شرکت های تبلیغاتی گونانون دارای اختلاف کمی هستند و این نوسان قیمت به حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان خواهد شد .

بزودی به بررسی قیمت ها در طراحی بروشور ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بنر ، طراحی تراکت و مواردی از این قبیل در امر چاپ میپردازیم .

قیمت های انواع کارت ویزیت

کارت ویزیت ، با توجه به جنس های مختلف که شامل می شود دارای مبالغ متفاوتی هستند . شروع قیمت را میتوان با جنس کارت ویزیت کتان مثال زد که با قیمت ۲۵ تا ۳۵ تومان شروع و چاپ می شود . که با توجه به بودجه و جنس مورد علاقه توسط شما انتخاب می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *