تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
موقعیت قرار گیری بنر ها در وب سایت ها
فونت طراحی بنر
فونت طراحی بنر
بهمن ۲۸, ۱۳۹۶
نمایش همه

موقعیت قرار گیری بنر ها در وب سایت ها

موقعیت قرار گیری بنر ها در وب سایت ها

موقعیت قرار گیری بنر ها در وب سایت ها

بعد از طراحی بنر مناسب و بهینه برای وب سایت ، موقعیت قرار گیری آن از موضوعات مهم می باشد که بخش عمده ی بازدهی آن را تضمین می کند. چرا که موقعیت banner است که سبب بهتر دیده شدن آن میشود. بر این اساس ، در انتخاب جایگاه مناسب برای درج آن ، باید به نکاتی توجه داشته باشیم که در ادامه بیشتر در این باره می خوانید.

نکاتی کاربردی برای انتخاب موقعیت قرار گیری بنر ها

طبق تعریف بنر ، موقعیت های زیادی برای نمایش این گونه آگهی بر اساس سایز آن می توان در نظر گرفت. هر چه قدر که تبلیغ شما عریض تر باشد ، فضای بیشتری را در وب سایت اشغال می کند و به همان نسبتی که هزینه بردار است ، بازدهی بیشتری نیز دارد . به نکات زیر جهت آشنایی به موقعیت های قرار گیری بنر دقت کنید.

انواع موقعیت ها برای درج بنر

هدر سایت ، ساید بار ، فوتر و حتی میان مطالب نیز ، می توان جایگاهی برای تبلیغات بنری در نظر گرفت. مسلما هرجایی که تمرکز کاربر روی آن بیشتر است ، بازدید بیشتری نیز دارد. مثلا فوتر وب سایت ، در نصب تبلیغات بنری ، جایگاه پایین تری دارد. در مقابل ، تبلیغات در اطراف پست های وب سایت می تواند موثرتر باشد و هزینه خیلی بالایی نیز ندارد.

نکات اساسی در انتخاب موقعیت مناسب بنر

بعد از اینکه مراحل طراحی بنر تان به اتمام رسید ، نوبت به انتخاب مکان آن است. ابتدا سعی داشته باشید وب سایتی را برای درج تبلیغات انتخاب کنید که از بازدهی آن ، هر چند اندک ، مطمئن باشید. به موضوع وب سایت ها دقت داشته باشید. اگر کار شما طراحی و تولید لباس های ورزشی می باشد ، طبیعی است می توانید وب سایت هایی را که حوزه اخبار ورزشی ، فروشگاه های بازی های رایانه ای و… را انجام می دهند ، جهت تبلیغات انتخاب کنید.

دقت در انتخاب یک جایگاه مناسب و نسبتا دقیق برای قراردادن طرح بنر ، از با اهمیت ترین آیتم های موفقیت در تبلیغات می باشد . اغلب عدم دقت در این امر تنها هدر رفت هزینه تبلیغاتی را برای شرکت ها همراه دارد .

انتهای مطلب .

رضاگراف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *