تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
ساخت کلیپ موشن گرافیک | بهترین نرم افزار ساخت موشن گرافیک چیست ؟
سقوط آزاد در طراحی بنر
سقوط آزاد در طراحی بنر
ژانویه 16, 2017
تخفیف ویژه طراحی بنر 2تا6 بهمن
تخفیف ویژه طراحی مخصوص مشتریان وفادار
ژانویه 21, 2017
نرم افزار ساخت موشن گرافیک

نرم افزار ساخت موشن گرافیک

نرم افزار ساخت موشن گرافیک از چند جهت و به چند بخش تقسیم می شود ، طراحی موشن گرافیک مبحثی ساده نیست که بتوان در قالب یک مطلب کوتاه به آن اشاره کرد . موشن گرافیک یکی از مدرنترین روش های ارائه و معرفی محصولات خدماتی و تجاری به صورت ویدیو می باشد . تاثیر گذاری کلیپ موشن گرافیک به حدی ست که این روزها Mation Graphic  پای خود را به عرصه تبلیغات در فضای مجازی گذاشته است . چیزی که شاید در چند سال گذشته تنها شاهد آن بصورت طراحی بنر تبلیغاتی با فرمت گیف بودیم . اما حالا علم و تکنولوژی تبلیغات مجازی به ما این اجازه را میدهد تا بتوانیم با پوشش با کیفیت تری نسبت به تبلیغ محصول خود  یا معرفی برند خود به مخاطبان و کاربران اینترنتی اقدام کنیم .

نرم افزار ساخت موشن گرافیک

نرم افزار ساخت موشن گرافیک

نرم افزار ساخت موشن گرافیک

از انجایی که ساخت کلیپ موشن گرافیک با ساختار دو بعدی و سه بعدی امکان پذیر است . طراحی آن با نرم افزار های مختلفی انجام میشود . گاها بصورت ترکیبی و گاها به صورت تک نرم افزار برا اینکار استفاده می شود . خیلی ها برای ایجاد انیمیشن و ساخت کلیپ های موشن گرافیک یا تیزر تبلیغاتی از نرم افزار هایی همچون 3dmax , Maya استفاده می کنند .که البته تخصص اصلی این نرم افزار ها ساخت و تولید انیمیشن های سه بعدی با قدرت نمایشی بی نهایت است .

موشن گرافیک دو بعدی

اما در بحث موشن گرافیک دو بعدی که بیشترین و اصلی ترین هدف تبلیغات در اینترنت را تشکیل می دهد ، اصلی ترین نرم افزار در این زمینه که بتواند بصورت حرفه ای نسبت به تولید انیمیشن دو بعدی یا همان موشن گرافیک بپردازید ( نرم افزار افترافکت ) است .

این نرم افزار قدرتمند و متخصص در زمینه تولید موشن گرافیک ، با در اختیار قرار دادن ابزارهای مختلف و کاربردی به کاربر کمک خواهد کرد تا بتواند در کنار داشتن یک ایده خلاقانه به ساخت صحنه های بصری جذاب ، ایجاد تصاویر متحرک و انیمیشن بپردازد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *