تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
بررسی نکات کلیدی نقش لوگو در کارت ویزیت
تیزر جشنواره فجر
نامزدهای بهترین عکس، پوستر و تیزر جشنواره فجر معرفی شدند
بهمن ۱۰, ۱۳۹۵
طرح لایه باز هواپیما
طرح لایه باز هواپیما
بهمن ۱۲, ۱۳۹۵

نقش لوگو در کارت ویزیت

نقش لوگو در کارت ویزیت

نقش لوگو در کارت ویزیت

نقش لوگو در کارت ویزیت و نمایش آن در طراحی کارت ویزیت چه کنش و واکنشی را برای بیننده ی کارت شما به همراه خواهد داشت . اگر مقالات طراحی کارت ویزیت ما دنبال کرده باشید به مباحث متفاوتی اشاره شده که هرکدام در جای خود ، میتواند مستقیما بر دید خواننده ، بیننده کارت ویزیت نقش ایجاد کند .

نقش لوگو در کارت ویزیت چیست ؟

استفاده از طراحی لوگو در کارت ویزیت ، مزیت های زیادی دارد . اینکه شما به مشتری هویت بصری خود را نشان می دهید ، اعتباری جداگانه برای شما ایجاد می کند . البته در صورتی که شما اصول و قوائد طراحی لوگو یا آرم را بخوبی رعایت کرده باشید . برای آشنایی بیشتر می توانید مروری بر مقالات طراحی لوگو ما داشته باشید .

اگر شما در طرح کارت خود از یک آرم زیبا و تاثیر گذار استفاده کنید . شاید دیگر نیاز به تبلیغات اضافه در کارت احتیاج نداشته  باشید . حتی گاها میتوانید به جای نوشتار معرفی نام شرکت یا کسب و کار و شلوغ کاری دیگری در طراحی خود ، تنها با نماش هویت خود بیننده را نام و برند خود مطلع سازید .

چه زمانی لوگو تاثیر گذاری بیشتری دارد 

یک بحث و موضوع بسیار کلیدی در طراحی کارت ویزیت ، چاپ ان است . با وجود اینکه دست شما برای چاپ کارت ویزیت بر روی جنس های مختلف کاغذی باز است . اما دلیلی وجود ندارد که توجه ای به نوع و جنس کاغذ نداشته باشید . بلکه بیش از پیش باید بر انتخاب خود دقت کنید . خوب می دانیم هستند دفاتر و شرکت و کسب و کارهایی که هیچ توجه ای نه به برند خود دارند ، نه طراحی آرم و کارت ویزیت و … اما روی صحبت ما هم با این دسته افراد است ، هم افرادی که واقف بر حساسیت موضوع هستند .

در انتخاب جنس کارت خود دقت بیشتری داشته باشید . حتی اگر نیازمند صرف هزینه بیشتری باشید . طراحی و چاپ کارت ویزیت شما در کنار ماندگار خواهد شد . و به تنهایی میزان اثر بخشی کمی خواهد داشت . اختلاف شفافیت ، جذابیت نمایش لوگو در چاپ کاغذ های معمولی و ارزان قیمت با نوع با کیفیت بسیار زیاد است و این اختلاف را به خوبی می توان حس کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *