تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
بررسی نکات کلیدی نقش لوگو در کارت ویزیت

نقش لوگو در کارت ویزیت و نمایش آن در طراحی کارت ویزیت چه کنش و واکنشی را برای بیننده ی کارت شما به همراه خواهد داشت . اگر مقالات طراحی کارت ویزیت ما دنبال کرده باشید به مباحث متفاوتی اشاره شده که هرکدام در جای خود ، میتواند مستقیما بر دید خواننده ، بیننده کارت ویزیت نقش ایجاد کند .

نقش لوگو در کارت ویزیت چیست ؟

استفاده از طراحی لوگو در کارت ویزیت ، مزیت های زیادی دارد . اینکه شما به مشتری هویت بصری خود را نشان می دهید ، اعتباری جداگانه برای شما ایجاد می کند . البته در صورتی که شما اصول و قوائد طراحی لوگو یا آرم را بخوبی رعایت کرده باشید . برای آشنایی بیشتر می توانید مروری بر مقالات طراحی لوگو ما داشته باشید .

اگر شما در طرح کارت خود از یک آرم زیبا و تاثیر گذار استفاده کنید . شاید دیگر نیاز به تبلیغات اضافه در کارت احتیاج نداشته  باشید . حتی گاها میتوانید به جای نوشتار معرفی نام شرکت یا کسب و کار و شلوغ کاری دیگری در طراحی خود ، تنها با نماش هویت خود بیننده را نام و برند خود مطلع سازید .

چه زمانی لوگو تاثیر گذاری بیشتری دارد 

یک بحث و موضوع بسیار کلیدی در طراحی کارت ویزیت ، چاپ ان است . با وجود اینکه دست شما برای چاپ کارت ویزیت بر روی جنس های مختلف کاغذی باز است . اما دلیلی وجود ندارد که توجه ای به نوع و جنس کاغذ نداشته باشید . بلکه بیش از پیش باید بر انتخاب خود دقت کنید . خوب می دانیم هستند دفاتر و شرکت و کسب و کارهایی که هیچ توجه ای نه به برند خود دارند ، نه طراحی آرم و کارت ویزیت و … اما روی صحبت ما هم با این دسته افراد است ، هم افرادی که واقف بر حساسیت موضوع هستند .

در انتخاب جنس کارت خود دقت بیشتری داشته باشید . حتی اگر نیازمند صرف هزینه بیشتری باشید . طراحی و چاپ کارت ویزیت شما در کنار ماندگار خواهد شد . و به تنهایی میزان اثر بخشی کمی خواهد داشت . اختلاف شفافیت ، جذابیت نمایش لوگو در چاپ کاغذ های معمولی و ارزان قیمت با نوع با کیفیت بسیار زیاد است و این اختلاف را به خوبی می توان حس کرد .

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *