تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی

نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی

وقتی صحبت از بروزرسانی بر سرزبان ها می آید ، باید به این درک رسیده باشیم که بروزرسانی نقش مهمی در روند رسیدن به اهداف بالاتر در مسیر  پیشرفت و توسعه را ایفا می کند . محوریت اصلی بروزرسانی در این مطلب صرفا مرتبط با موضوع طراحی بنر می باشد که در راستای مقالات آموزش طراحی بنر به آن می پردازیم .

چرا به بروزرسانی در تبلیغات از طریق بنر احتیاج داریم ؟

فرض کنید شما فروشنده یا ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و یا ارائه دهنده یک خدمت به مشتریان خود هستید و با توحه خدماتی که ارائه می دهید میخواهید از طریق طراحی بنر تبلیغاتی این خدمات را به کاربران هدف منتقل و معرفی کنید . موضوعاتی که به معرفی خدمات می پردازند شاید از دید بسیاری از مدیران نیازمند تحول زیادی نباشد . برای یکبار سفارش طراحی بنر می دهند و بدون در نظر گرفتن بروزرسانی سال ها از طرح انجام شده در تبلیغات خود استفاده می کنند .

از طرفی دیگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید که روزانه و یا بصورت هفتگی محصولات جدید را به فروشگاه اینترنتی خود می افزایید . بطور طبیعی این دسته از موضوعات که هر محصول شاخصه خود را دارد و نیازمند سرمایه متناسب برای تبلیغات بنری می باشد هم قالبا بروزرسانی نقش بسیار حیاطی را در آن بازی میکند .

با این حال بر خلاف تصور برخی از مدیران که صاحب وب سایت های خدماتی هستند ، در نظر داشته باشید . ذائقه ی کاربران و مشتریانی نیازمند خدمات شما هستند ، هر روز در حال تغییر است و به هیچ عنوان نمیتوانید از بروزرسانی غافل شوید . این موضوع جدا بروزرسانی مجاور و وابسته به بحث تبلیغات ، در طراحی بنر نقش مهمی دارد . سبک های طراحی بنر هر سال رو به تغییر است ، طراحان بنر همچون رضاگراف در تلاش هستند که طراحی را بر اساس سبک مدرن و کاربر پسند انجام دهند .

در صورتی که بروزرسانی اصولی ، سر خط تبلیغات شما نباشد . خداحافظی زود هنگامی با تجارت الکترونیک خواهی داشت . این موضوع نه تنها در بحث تبلیغات بنری ، بلکه در تمام بخش هایی تشکیل دهنده که برای جذب مخاطب صورت میگیرد . تاثیر گذار می باشد .

تفاوت بروزرسانی در طراحی بنر با طراحی لوگو

شنیده اید که اکثر کارشناسان امر ، توصیه جدی در امر بروزرسانی طراحی لوگو شرکت ها دارند . که دقیقا این موضوع اختلاف کمی مانند بنر می باشد . شاید در بنر نیاز داشته باشید که هر وقت یک بار طراحی بنر خود را با طرحی نو تعویض کنید . اما در طراحی لوگو بر خلاف دهه های گذشته ، پیشنهاد می شود حتی اندک لوگو خود را هر چند سال یک بار ( ۲ الی ۴ سال ) مورد بررسی مجدد قرار دهید و در صورتی نقاط ضعفی مشاهده کردید . نسبت به بازسازی لوگو خود اقدام کنید .

نتیجه گیری :

از نقش مهم بروزرسانی بنر تبلیغاتی غافل نشوید ، بروز رسانی در صورتی که به موقع و بصورت اصولی صورت گیرد نه تنها با ذائقه بیننده همراه بوده اید بلکه تاثیر مثبتی بر روی تبلیغات شما خواهد داشت ، چه بسا هر بار همراه با بروزرسانی می توانید تخفیفی در نظر بگیرید ، خدماتی اضافه کنید و … تا جلب توجه بیشتری داشته باشد .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *