تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
نقش مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات
داستان خاص خود را با طراحی لوگو بیان کنید
داستان خاص خود را با طراحی لوگو بیان کنید
فروردین ۱۱, ۱۳۹۶
سامانه رضاگراف طراحی بنر
سال ۹۵ برای سامانه رضاگراف چگونه گذشت !
فروردین ۱۶, ۱۳۹۶

نقش مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات

نقش مهم بنر تلگرام

نقش مهم بنر تلگرام

استفاده از بنر تلگرام این روزها ، به خصوص در سالی که گذشت توانست روند رو به پیشرفت و مطلوبی برای اکثر فروشگاه ها ، شرکت و حتی و کارهای کوچک و بزرگ به وجود آورد ، تلگرام بر خلاف برخی پیام رسان هایی که در سال های گذشته آمدند و جای خود را در بین کاربران بازکردند و رفتند . ماندگاری بیشتری داشته باشد ، این موضوع خارج از تصور اکثریت مردم و حتی مدیران کسب و کارها بود . چراکه پیام رسان بعد از مدتی ، با محدودیت هایی مواجه می شدند . اما تلگرام تا به این جای کار پا برجا و نقش مهمی برای مدیران کسب و کارها و خانواده های ایرانی ایفا می کند .

نقش مهم بنر تلگرام بر فروش محصولات 

طراحی بنر ، پیش از بوجود آمدن پیام رسان تلگرام ، بیشتر به عنوان پست ثابت مورد استفاده قرار میگرفت ، اما این روزها با وجود تلگرام ، شما شاهد بنر هایی با نام طراحی بنر تلگرام هستید و حد چشم گیری بر روی فروش محصولات شما تاثیر گذار هستند . بر خلاف بنر تبلیغاتی با فرمت که به صورت متحرک طراحی میشوند ، در نسخه تلگرام ( تصویر ثابت ) نقش اساسی ایفا میکند و شما با داشتن یک طراحی جذاب و موثر به خوبی میتوانید تا درصد بسیاری فروش محصول خود را به چند برابر افزایش دهید .

نکات اصولی طراحی بنر تلگرام 

استفاده از طراحی لوگو شرکت :

استفاده از آرم یا طراحی لوگو شرکت و کسب و کار خود میتواند برای بنر شما بسیار مفید باشد . شاید مستقیما روی فروش شما تاثیری نداشته باشد . اما نقش مهمی برای شناخت بیشتر کاربران از برند شما ایفا خواهد کرد .

استفاده از متون جذاب ، کوتاه و چالش بر انگیز در بنر :

استفاده از متن های کوتاه و جذاب همیشه پیشنهاد می شود ، هیچ اسراری بر این نداشته باشید که حتما تمام آیتم ها و موارد توضیحی را در بنر تبلیغاتی یا طراحی بنر خود ذکر کنید . ( کاربران فرصت و حوصله خواندن ندارند ) ، اما کوتاه ، مختصر و مفید متن های خود را انتخاب کنید و توضیحات را به لینک صفحه ی و صفحه ی اختصاصی محصول خود بسپارید .

برای فروش محصول خود برنامه ریزی داشته باشید :

برنامه ریزی یا استراتژی ، بی شک مهمترین عامل موفقیت در بیزینش یا تجارت میباشد ، عجله نداشته باشید . فروش یک محصول با کیفیت و تبلیغات دقیق ، بهتر از ۱۰۰ طرح و معرفی بی کیفیت است . بروزرسانی مداوم و طراحی بنر جذاب و … جزو دیگر موارد مهم بشمار می روند .

انتهای مطلب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *