تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
چاپخانه افست و آشنایی با محیط چاپ و تبلیغات افست
سایز استاندارد بنر
سایز استاندارد بنر تبلیغاتی
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۵
تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی
تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۵
نمایش همه
چاپخانه افست

چاپخانه افست

چاپخانه افست

شاید خیلی وقت ها به تبلیغات کاغذی و چاپ شده در اطراف خودمون نگاهی می اندازیم و این سوال در ضمن ما ایجاد می شود که کجا و به چه شکلی این تبلیغات چاپ می شوند ، که به چاپ افست هم معروف هستند . جایی که تمام تبلیغات از نوع کاغذی مثل طراحی کارت ویزیت ، طراحی بروشور ، طراحی کاتالوگ ،  طراحی بنر و … در آنجا به چاپ و نشر می رسند . البته در مورد افست در آینده بیشتر برای شما صحبت خواهیم کرد .

امروز برای شما تصاویری قرار میدهیم که بیشتر با محیط چاپخانه افست آشنا خواهید شد . در چاپخانه برای انتشار و پرینت طراحی شما در تیراژ های بالا ، دستگاه های منحصر به فردی وجود دارد که میتوانند در زمان بسیار کوتاه تعداد زیادی از طرح ها را با کیفیت فوق العاده برای مشتریان چاپ کنند .

 

چاپخانه افست

برای تبلیغات کاغذی یا افست هر دستگاه با توجه به وظایف خود عمل چاپ را خوبی برعهده دارد و با توجه به پیشرفت صنعت چاپ در چند سال گذشته و وجود دستگاه های پیشرفته این امر به واقع در عرصه تبلیغات تاثیر مثبتی به همراه داشته داشته است .

در چاپخانه افست با توجه به قرار گیری اکثر طراحی های کارت ویزیت و … ، عمومی بودن شیت ها و فرم ها باعث قرار گیری چند طرح مختلف در کنار هم می شود و به واقع طراحی ها افراد مختلف در یک قالب قرار میگیرد و این موضوع باعث کاهش تعرفه و قیمت چاپ برای یک مصرف کننده می شود . به همین دلیل است که چاپ افست در برابر چاپ دیجیتال از لحاظ قیمت وجود دارد .

طراحی و چاپ

طراحی و چاپ

اغلب تبلیغاتی که شما به صورت مجله ، کتاب ، یا کاتالوگ در دست خود می بینید پس از مرحله طراحی در دفاتر و شرکت ها مانند سایت رضاگراف ، وارد مرحله چاپ و به چاپخانه ارائه می شوند .

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

بزودی شما را با نحوه به چاپ رسیدن تک تک اغلام اداری آشنا خواهیم کرد .

انتهای پیام .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *