تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
کاتالوگ اینترنتی بهتر است یا چاپ کاتالوگ
کمپین تبلیغات بنری
آیا کمپین تبلیغات بنری به برند سازی کمک میکنند
مهر ۳۰, ۱۳۹۵
تصاویر در این کاتالوگ ها حرف اول را میزنند !
تصاویر در این کاتالوگ ها حرف اول را میزنند !
آبان ۲, ۱۳۹۵

کاتالوگ اینترنتی بهتر است یا چاپ کاتالوگ

کاتالوگ اینترنتی

کاتالوگ اینترنتی

کاتالوگ اینترنتی ، یک ابزار بسیار مفید و موثر برای معرفی شرکت و محصولات شما . اگر شما همن تمایل به داشتن و ایجاد یک کاتالوگ اینترنتی دارید در این مطلب شما را بیشتر با مزایا و معایت طراحی کاتالوگ و اجرای آن در قالب کاتالوگ اینترنتی بیشتر آشنا خواهیم کرد . ، در مطلبی گذشته درباره آشنایی با طراحی کاتالوگ الکترونیکی  که برخی جزئیات در این باره اشاره داشتیم ، از معرفی اولیه کاتالوگ الکترونیکی تا برخی از انواع آنها که امروز بیشتر میخواهیم به بخش بازدهی و ویژگی آن بپردازیم که تا چه میتواند برای شرکت ها سود آور باشد . مطلبی که امروز به آن میپردازیم شاید تا به امروز کمتر در مورد آن صحبت و به آن پرداخته شده است .

توجه داشته باشید کاتالوگ اینترنتی یا همان طراحی کاتالوگ آنلاین در یک خط برای بهبود بازاریابی و تبلیغات مدرن به صورت آنلاین فعالیت می کند .

کاتالوگ اینترنتی

قبل از هر چیز باید بدانید که کاتالوگ به صورت اینترنتی مانند نوع کاغذی خود ، از دو بخش تشکیل می شود که در بخش اول ، باید به طراحی کاتالوگ بپردازید و در قسمت دوم باید آن را برای نمایش به بیننده آماده کنید ، چه چاپ کاتالوگ ، چه کاتالوگ آنلاین یا همان اینترنتی .

کاتالوگ اینترنتی

کاتالوگ اینترنتی

تفاوت طراحی کاتالوگ اینترنتی با نسخه چاپ

در طراحی کاتالوگ و آماده کردن آن برای نسخه اینترنتی دست شما برای طراحی و پیاده سازی هر طرح ، رنگ ، اندازه باز است که این موضوع دقیقا بر خلاف چاپ کاتالوگ است . شاید تنها محدودیتی که بتوان در نسخه کاتالوگ اینترنتی به آن اشاره کرد بحث ( حجم خروجی کاتالوگ ) برای نمایش اینترنتی ست . که این موضوع در چاپ کاتالوگ بسیار پیچیده تر ، دقیق تر و حساس است و شما باید برای طراحی و چاپ کاتالوگ به موارد بسیار در امر طراحی اهمیت دهید مانند ( سایز ، رنگ ها ، معماری طراحی ، رعایت قوانین تصویری چاپ و … )

کاتالوگ اینترنتی یا چاپ کاتالوگ

اگر بخواهیم از بین این دو قالب نمایش تبلیغاتی یکی را انتخاب کنیم ، باید به مزایا و معایت آن توجه کنیم . هر کدام از این دو نوع تبلیغات دارای ویژگی هایی هستند که در جای خود می تواند برای معرفی شرکت و محصولات شما مناسب باشند .

درباره مزایای کاتالوگ اینترنتی اینجا ( طراحی کاتالوگ آنلاین ) نوشتیم . اما در چاپ کاتالوگ شما نمیتوانید به وسعت فضای وب کاتالوگ خود را انتشار و به افراد زیادی نمایش دهید .بلکه تنها بسته به چاپ ۱۰۰۰ الی ۵۰۰۰ تیراژ چاپ می شوند و وسعت نمایش اینترنتی را ندارند . عموما کاتالوگ اینترنتی هنگامی برای شما سودمند خواهد بود که طراحی کاتالوگ خود را در وب سایتی مناسب و برای کاربران هدف و زیادی به نمایش بگذارید .

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *