تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
کارت ویزیت چیست !؟
تاریخچه بنر تبلیغاتی
تاریخچه بنر تبلیغاتی بخش دوم
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۵
بررسی کمپین بنر تبلیغاتی متافوتبال
بررسی کمپین بنر تبلیغاتی متافوتبال
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۵
نمایش همه

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

طراحی کارت ویزیت و چاپ کارت یکی از راه کارهای مهم و اصلی برای برقراری ارتباط و شناساندن خود یا شرکت و کمپانی به اشخاص به حساب می آید چرا که بسیاری از مدیران و صاحب نظران بخش تبلیغات و بازاریابی بر این موضوع پی برده و طراحی کارت ویزیت را جزو یکی از اصل های مهم کاری خود قرار می دهند و تا جای ممکن بتوانند از چاپ کارت ویزیت خود نهایت بهره برداری را ببرند .

کارت ویزیت چیست

کارت ویزیت چیست

اهمیت کارت ویزیت :

هر چند در عصر امروز همچنان افراد بسیاری وجود دارند که حتی در ملاقات های مهم تجاری خود برای طرح و جنس کارت ویزیت خود اهمیت قائل نبوده و به طرح های ساده و بی مفهوم که در زمان کم اماده می شوند بسنده میکنند .

کارت ویزیت ، در سراسر جهان در اندازه ها و فرم های متفاوت و با جنس های گوناگونی به چاپ رسیده و  در دسترس مشتریان قرار می گیرد که بزودی به آن مباحث آن می پردازیم .

طراحی و چاپ کارت تجاری

طراحی و چاپ کارت ویزیت قالبا با هدف تبلیغات و برای اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار نمی گیرد و صرفا مورد استفاده جهت تعامل با مشتری یا ارباب رجوعان می باشد .

چاپ کارت تجاری و طراحی آن نکته ای مهم و تاثیر گذار می باشد که میتواند بصورت غیر مستقیم تاثیر بسزایی در امر بازاریابی و تبلیغات شما بگذارد .

کارت ویزیت به صورت عمودی و افقی چاپ میشود که میتوانید داخل آن از نام شرکت ، لوگو یا آرم شرکت ، به صورت کلمه کوتاه از خدمات شرکت و تلفن تماس و ادرس محل کار و … بگنجانید .

بزودی با شما را با نحوه چاپ ، انواع کارت ویزیت و … آشنا خواهیم کرد .

انتهای مطلب .

لینک کوتاه مطلب : https://reza-graph.ir/?p=9364

مقالات طراحی بنر :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *