تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز | طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز آرمیس

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز آرمیس

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز

امروز و در ادامه ی محصولات طرح لایه باز گروه رضاگراف هدف خود را افرادی قرار داده ایم که به دنبال طرحی با موضوع آرایشگاه زنانه و یا سالن زیبایی هستند . با توجه به افزایش میزان رقابت پذیری در این نوع واحد های صنفی ( آرایشگاه زنانه ) به طبع رقابت در این مسیر بیش از پیش به تفکر و ایده پردازی جدید احتیاج دارد . بحث تبلیغات در این صنف موضوع مهمی بحساب می آید و به طبع ، نیازمند اهمیت بیشتری از جانب صاحبان این صنف ها را طلب می کند .

آگهی ها در فرم های مختلفی طراحی و به چاپ میرسند ، خصوصا در زمینه صنف آرایشگاه که رایج ترین نوع آگهی ، بنر تبلیغاتی ( محیطی ) ، طراحی کارت ویزیت ، تراکت تبلیغاتی ،  بروشور تبلیغاتی ، مجلات و … از قبیل دسته مختلف تبلیغات موثر در این حیطه بحساب می آیند .

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd

در این بازار پر و هیاهوی تبلیغات داشتن یک طراحی جذاب و متفاوت یک الزام برای هر کسب و کاری محسوب می شود . Business card  جزو رایجترین و محبوب ترین نوع خدمات چاپی می باشد که با توجه تعرفه مناسب چاپی نسبت به تعداد ، راه کار مناسبی برای معرفی سالن زیبایی خود به دیگران است و از طریق آن به انتقال نام برند ، اطلاعات تماس و … بپردازید .

 

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd

مزایای استفاده از این نمونه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه ( PSD )

* جذابیت ، خوانایی و طراحی اختصاصی

* رعایت اصول و استاندارد لازم برای چاپ افست ( پیشنهاد میکنیم ، با توجه به تفاوت نوع چاپ و اصلاح رنگ ها در چاپخانه ها ، بررسی قبل چاپ صورت گیرد ) .

* استفاده از رنگ های ترکیبی متناسب و همخوان با موضوع

 

اگر شما یک طراح گرافیک و یا صاحب یک سالن زیبایی باشید این طرح با توجه به لایه باز بودن تمام بخش های آن به شما پیشنهاد میکنیم ، چراکه با وجود قابل ویرایش بودن تمام بخش های آن میتوانید با آسانی متون و تصاویر خود را جایگزین و یا از موارد پیش فرض آن بهره مند شوید .

 

اطلاعات فایل

حجم فایل : ۳۴ مگابایت  |  رمز فایل : reza-graph.ir

خرید