تلگرام طراحی بنر
تلفن طراحی بنر
logo-samandehi
آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ | آموزش فتوشاپ تصویری

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ موضوعی است که امروز در سری مطالب آموزش فتوشاپ به آن رسیدیم ، تا با این مطلب بتونیم کمکی داشته باشیم به افرادی شاید در شروع راه برای طراحی کارت ویزیت هستند .  البته آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ محوریت اصلی طرح امروز است .

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ 

فتوشاپ یک نرم افزار کارآمد و بسیار مناسب برای طراحی به شمار میرود ، این نکته را در بسیاری از مطالب برای شما ذکر کردیم ، چرا که Photoshop درون محیط خود ابزارهایی قرار داده است که بخوبی می تواند نیاز هر طراحی را برای ترکیب و ایجاد یک طرح جذاب و مهیج میسر می کند . تفاوتی ندارد که در کدام کشور حضور دارید و چه ابزارها و نرم افزار هایی برای طراحی در دسترس شماست . اگر شما تسلط کامل بر نرم افزار هایی مثل کورل دارو ، ادوبی ایلوستریتور و … داشته باشید هم در نهایت بهترین گزینه طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ است .

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

اگر شما دقت ، زمان و ایده جذاب برای یک طراحی را داشته باشید ، در کنار توانایی استفاده از ابزارات نرم افزار فتوشاپ می توانید یک طرح ایده آل و خارق العاده ایجاد کنید ، که این مسئله منوط به سه نکته ی ذکر شده است .

آموزش تصویری طرح کارت ویزیت رضاگراف در چند دقیقه …

در این مطلب با ما باشید تا در چند دقیقه به صورت تصویری یک طرح Business card که در تصویر مشاهده را در نرم افزار فتوشاپ باهم اجرا کنیم . توجه داشته باشید که طرح فوق صرفا جهت آشنایی شما با نحوه طراحی business card است که شما با خلاقیت بیشتر و طراحی جذاب تری از خلق کنید . طرح فوق بدون هیچ پیش زمینه ای از قبل آماده شده و در قالب طرح پشت و رو به شما آموزش داده می شود  .

ویدیوی آموش طراحی کارت ویزیت

انتهای مطلب.
با دیدگاه خود به بهبود این مطلب کمک کنید .
اختصاصی رضاگراف
درباره reza farahani

سسسس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *